Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Probléma a GTA Vice city...

Probléma a GTA Vice city telepítésénél, hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés
Amikor telepítem fel (másolat CD-ről, van a játék lemez meg a telepítő lemez), amikor már nem a telepítőt, hanem a játék cd-t kéri, utána egy 2 perccel, a telepítés 3/4-énél kiírja, hogy Hiba: nem megfelelő funkció, pedig semmire nem kattintottam, pontosabban így irja ki: blablablabla, és a lényeg: file:Đ:Audio/ESPANT.adf, ERROR:nem megfelelő funkció, itt csak ok-ra vagy kilépésre lehet rámenni, ami a telepítés megszakítását eredményezi, már próbáltam többször felrakni, de mindig ez volt a hiba. Szerintem a gépemben van a hiba, mert a régi másik gépemre ráment már, csak azóta újra lett telepítve a windows. Ja és mellesleg elég karcos a cd, de az már olyan volt akkor is, amikor a régi gépemen játszottam vele. Mit csináljak?
2010. ápr. 12. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
töltsd le piratebayről , valszeg nemtudja olvasni a lemezt mert karcos, ja és egy idő után meg is halnak az írott cd-k, főleg a noname-ek
2010. ápr. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Bocs a kérdéshez nem tudok hozzászolni, de dótudom bunkóság kérdésbe kérdezni de te első hogy érted azt hogy "meghalhat" a cd?
2010. ápr. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
olvashatatlan lesz valamiért , több 3-4éves írott cd-vel is így jártam , nem karcosabb az átlagnál , de egy olvasó sem veszi be , talán fényt kaphatott vagy sz>*r alapanyagból készült
2010. ápr. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!