Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy ip-s szerverre, hogyan...

Egy ip-s szerverre, hogyan lehet berakni kalandpályát vagy textúrát esetleg plugint?

Figyelt kérdés

2016. jún. 17. 02:52
 1/5 anonim ***** válasza:

??? Mondj olyan szervert aminek nincs IP-je.

Gondold át a kérdésedet még1x.

2016. jún. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amelyik ki van kapcsolva.:D
2016. jún. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerverre úgy tudsz berakni egyszerűen map-ot, hogy elősször legenerálod vagy letöltöd a map-ot és átnevezed "world" -re.

Majd ezt a mappát bemásolod a szerver mappájába.

(Ha már van legenerálva világ a szerverben, akkor másoláskor egyszerűen csak felülírod a már ott lévő "world" mappát.)

Elindítod a szervert és már abban a világban találod magad, amelyet a szerver mappába bemásoltál. ;)


(Amúgy nem tudom biztosra, de szerintem minden szervernek van ip-je, mert akkor a csatlakozás elég nehéz lenne ip nélkül.)

2016. jún. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. :) Gondoltam segítek a plugin és textúra ügyben is.

Pluginokat bepakolni nagyon egyszerű.

A plugint csak letöltöd és megnyitod a szerver mappáját, azon belül pedig a "plugins" mappába helyezed be a letöltött plugint. (.jar fájl)

Ezután elindítod a szervert és ha a szerver és a plugin kompatibilitási verziószáma megegyezik, akkor működésbe lép a plugin.

Ha még most sem érthető nyugodtan nézz youtube tutorialokat, van belőle nagyon sok...


Textúra pack berakása sem nehezebb, nagyon egyszerű. :D

Szerintem ez a youtube videó segítségedre lehet ezügyben: [link]

Ha mégsem érted, akkor leírom.

2016. jún. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat sokat segítettek.
2016. jún. 23. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!