Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vlc media playerrel lejátszott...

Vlc media playerrel lejátszott számok hogyan menthetők el?

Figyelt kérdés
van egy mp3-as számom, amit a hangszinszabályzóval beállítottam...ez hogyan menthető el másképp, ha megoldható a prorammal? Ha nem megoldható, tudtok nekem olyan programot mondani, amivel modosított számok menthetők el?

2016. jún. 17. 20:17
 1/1 Hominida ***** válasza:

A VLC Player nem szerkesztő, azzal nem fog menni a dolog. Megnyitni, szerkeszteni és menteni sok más programmal lehet, nézegesd ezt: [link] . Én a Goldwave egy régi verzióját használom hosszú ideje, éppenséggel ma is használtam már.


A mentést ilyenkor WAV formátumban csinálom, és MP3-ba a Lame Encoderrel szoktam, a RazorLame felülettel, ez a legjobb minőségű MP3 kódoló. A szerkesztőprogramok szintén tudhatnak menteni MP3-ban, de lehet, hogy egy beépített kódolójukat használják, aminek a minősége esetleg nem annyira jó.


Közvetlenül MP3 fájlt, konvertálás nélkül szerkesztő programok is vannak, de főleg a fájl vágására. A finomabb szerkesztéseket kicsomagolva kell megcsinálni, és aztán visszakódolni, ahogy az előbb mondtam.

2016. jún. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!