Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal lehet...

Shofia kérdése:

Milyen programmal lehet számítógépes effeckteket csinálni videóba?


#program #videó #YouTube #számítógépes effeckt
2016. jún. 18. 14:27
 1/6 A kérdező kommentje:
Az elsőnél a vége felé van effeckt, a másodiknál meg a füstre gondoltam.
2016. jún. 18. 14:33
 2/6 anonim ***** válasza:

Mulatságos kérdés.

Az egyik videón nincs semmilyen "számítógépes" effekt, csupán profik készítették. A másodikon a füst megoldható különféle célprogramokkal, de az nem neked találták ki.

A harmadik a 3D animációnak tűnik, ami ugye megint nem a te asztalod.

Összegezve: Ezek a videók több éves komoly gyakorlás és munka eredményei. ne gondold hogy megsúgjuk neked a szerkesztő program nevét, te leszeded az nCore-ról, és holnapra ilyen minőségű videókat fogsz megy gyártani. Ez nem így megy !!

2016. jún. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Csak szólok hogy valami nem stimmel ezzel az oldallal.

Már többedszerre teljesen hibás helyesírással teszi közzé a hozzászólásaimat, szóval nem én hülyültem meg !

2016. jún. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

After Effects, de profinak kell benne lenned.


Ne kezdj ilyenekkel, mert nem fognak menni, és demotivált, elkeseredett leszel.

2016. jún. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

1-es: Nem mondod! Ki mondta, hogy én egyik napról a másikra tervezem, hogy csinálok ilyen videókat? Csupán kérdeztem, mivel lehet, mert érdekel a dolog, és pl tesztelgetem a dolgot. Egyébként vannak ismerőseim, akik ilyennel foglalkoznak, úgyhogy ha nagyon nem találom fel magam, akkor sincs veszve semmi! Úgyhogy máskor mondjuk segíts másokon ha kérik, és ne szólj be senkinek, hogy te ehhez úgy se értesz, mert egyébként lehet, rohadtul nincs igazad!

3-as: Köszönöm!

2016. jún. 18. 21:02
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez nem beszólás volt. Csak ha valaki a Gyakorikérdéseken keresi a választ egy ilyen komoly és összetett program bizonyos funkcióinak megismerésére, akkor az már régen rossz.

Az ismerőseid biztos szívesen segítenek majd neked. Mintha valakinek egy másodfokú egyenletet kellene elmagyarázni úgy, hogy még a számokat sem ismeri.

2016. jún. 19. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!