Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vettem egy számítógépes...

Vettem egy számítógépes játékot (Far Cry Primal), viszont a gépemben nincs cd olvasó, a külső cd olvasó meg valamiért nem jó. Hogyan tudom feltelepíteni a játékot a mellékelt kód segítségével?

Figyelt kérdés

2016. jún. 18. 15:33
 1/4 P.O.C. ***** válasza:

Steam -en kellett volna megvásárolni, ott nem lettek volna ilyen gondjaid.


Az a baj, hogy valamilyen olvasó mindenképp kell. A gond ott van, hogy a másolásvédelem miatt kell a lemez.

Hiába csinálsz lemezképet róla egy másik gépen, és másolod a vinyódra, csak bemount -olni és feltelepíteni tudod. Elindulni nem fog, csak eredeti lemezzel.


Nyilván crack -elni meg nem akarsz egy eredeti játékot. Már csak azért is, mert akkor fekete listára kerülhet a kódod.

2016. jún. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

uplayes a játék gondolom


tehát:


Uplay kliens letölt, regisztrál, belép

kódot beír a megfelelő helyre

játékot letölt

örül

2016. jún. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszadó!


Köszönöm a válaszod. Letöltöttem a Uplay klienst, beléptem. A kódot beírtam az "Aktiválási kód beváltása"-hoz, viszont ezt írja:


"A megadott szériaszámot, vagy aktivációs kódot már felhasználtad ebben a fiókban. A játékok eléréséhez látogass el a játékkönyvtáradba"


Viszont, ha bemegyek a játékkönyvtárba, nem látok ott semmit. Csak azt, hogy "irány az üzlet", ahol csak megvásárolni lehet a játékot, de a letöltésre nem reagál semmit. Tudnál segíteni? :/

2016. jún. 18. 18:47
 4/4 anonim ***** válasza:

ebben az esetben írni kellene a uplay supportnak


egyébként: nem steamre vetted meg a játékot, és ott aktiváltad, a steam pedig aktiválta neked uplayed (bocsi, hogy nehéz követni) Ha ez történt, akkor a steam fiókodba kell belépni, és onnan indítani a játékot.

2016. jún. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!