Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudhatom meg, hogy a...

Hogyan tudhatom meg, hogy a laptopomon eredeti Windows van e?

Figyelt kérdés

2016. jún. 18. 16:50
 1/8 P.O.C. ***** válasza:

Ha rajta volt a Windows, miután a bontatlan laptopot kibontottad és bekapcsoltad, akkor biztos eredeti.


Persze úgy is lehet, hogy OS nélküli, Free DOS -os vagy Linux -os laptopra raksz Windowst. De azt nyilván észrevetted volna a végösszegen is. Megdobta volna vagy 30 ezerrel. Meg a telepítést se ingyen csinálják.


Kalóz Windowst meg nem raknak rá a boltokba, csak külön kérésre, és csak akkor ha ismerik az illetőt. Mert ezzel könnyű lebukni.

2016. jún. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szervizben rakták nekem rá, azt hiszem a rendszerért (Win7) 15 ezret fizettem.
2016. jún. 18. 18:40
 3/8 P.O.C. ***** válasza:
Akkor a szervizet kell megkérdezni. Bár nem hiszem, hogy 15 ezerbe belefér a termék ára és a munkadíj is.
2016. jún. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 5ezerért ráraktam volna neked ;)
2016. jún. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
kicsit befürödtél vele mert 15ezret fizettél hogy rárakják és activatorral aktiválják,nem hiszem hogy őket érdekli hogy neked eredeti kell vagy sem,kértél valamit rárakták és ennyi,a részletekre nem tértél ki,ezért nem is nagyon hiszem hogy tudnál reklamálni :S
2016. jún. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez az okos kis program megmondja:

[link]

Így néz ki a gépeden a serial:

[link]

2016. jún. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A .zip file-t töltsd le, nem kell telepíteni.
2016. jún. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 P.O.C. ***** válasza:

benedek7:


A kalóz Windowsnak is van serial -ja, amit ez a program megmutat. És méghozzá olyan, hogy átveri a Windows eredetiség ellenőrző frissítését is.

Szóval ez semmit nem bizonyít.

2016. jún. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!