Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki tud nekem mondani egy...

Valaki tud nekem mondani egy ebreszto orat laptopra? Nincsen most telom es holnap koran kelek de nem tudom hogy megoldani kerem valaki segitsen valamit letolteni vagy valami ilyesmi kene

Figyelt kérdés
2016. jún. 20. 22:40
 1/5 Gábor_79 ***** válasza:
Feladatütemező + win media player
2016. jún. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azt hol talalom meg?
2016. jún. 20. 23:01
 3/5 Hominida ***** válasza:

Azt hiszem, most már mindegy. :-)


De legközelebbre: valószínűleg a Start menü Kellékek vagy Rendszer enüjében kell megkeresned, esetleg Task Scheduler néven. Ott be lehet állítani, hogy egy bizonyos programot egy adott időben elindítson.


Itt van ez is: [link]


Viszont remélem, hogy a géped nem vált alvó módba, ha éjjel bekapcsolva hagyod, mert akkor te is alvó módban maradsz.

2016. jún. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Lajos54 ***** válasza:
100%

Remélem, sikerült felébredned! :)


Bár nem kifejezetten válasz az eredeti kérdésre, de 1000-2000 Ft között lehet kapni ébresztőórát. Egy ceruzaelemmel vagy egy évet képes működni.


Nehogy úgy járjál, mint az egyszeri ember a telefonos ébresztőszolgálattal:


"- Ön kért ébresztést reggel 4-re?

- Igen...

- Akkor jó lesz, ha igyekszik, mert 5 múlt 10 perccel!"

2016. jún. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek. ma mar vettem telefont... de aert hajnalba mar keves bolt van nyitva utolso.... :D es nekem csak tegnap kellet azert koszi
2016. jún. 21. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!