Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vettem egy Lenovo ideapad...

BRG Games kérdése:

Vettem egy Lenovo ideapad g50-45-öt, de sajnos nincs optikai meghajtó, linux van rajta és nem tudom hogy tegyek fel windowst. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
Próbáltam pendriveval, de nem adta be azt a lehetőséget a boot menüben hogy usb vagy ilyesmi. Csak a merevlemezt és hálózatról való bootolást. Valami ötlet?

2016. jún. 21. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbáld F12-vel vagy Esc-el behozni a boot menüt, dug be a pendrive-ot indítás előtt.
2016. jún. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Most mar sikerult, viszont se win xpt se win 7-et nem enged telepiteni
2016. jún. 22. 00:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor telepítesz 8-at vagy 10-et.
2016. jún. 22. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy Linuxot
2016. jún. 22. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Tom Benko ***** válasza:
Milyen Linux?
2016. jún. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A Linux az a kernel,a rendszermag+a GNU.Önmagában semmit sem jelent és nem teljes értékű operációs rendszer...

Van több száz disztró,de gondolom ezen biztos hogy a Linpus van.Kérdezem hogy így pedig elég rossz képet festenek a "Linux-ról"és így biztosan sok embert eltántorítanak tőle egy életre mert arra még GUI-t se tesznek,semmit se...

Lényegre téve megnyomod az ESC-t vagy az F12-t stb.megjelenik egy menü abból meg kiválasztod a Boot-ot majd hogy USB-ről bootoljon,ezután már egyszerű.

2016. jún. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mielőtt elkezded a telepítést töröld az összes partíciót, én is így csináltam, most telepítettem win10-et egy Acer laptopra, amin Linux volt.
2016. jún. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
igazából egy normális linuxal sokkal jobban is járnál, persze ez függ attól is, hogy mire akarod használni, de ha csak netezni, stb akkor sokkal jobb a linux.
2016. jún. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!