Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Steam műhely/workshop állandóa...

Steam műhely/workshop állandóan lefagy nem enged letölteni, se képeket nézni mi a baja?

Figyelt kérdés
Amikor bemegyek valamelyik játéknak a műhely/workshop oldalára és fel akarok iratkozni akkor nem engedi.Csak ha gyors vagyok (WTF?) és a képekkel is ugyan ez ha megnyitok egy tartalmat akkor ott vannak a képek rajta vagyok az egyiken de 1-2 másodperc után ha rányomnék a másik képre nem engedi.Vissza kell mennem a letölthető tartalmakhoz ki kell választanom azt amit meg akarok nézni/le akarom tölteni és amilyen gyorsan tudom rányomok a letöltésre/képre és ez bejön de marha idegesítő mert ugye 1-2 mp után már nem tudok se feliratkozni/leiratkozni megnézni a többi képet.Szóval mi baja van?

2016. jún. 21. 19:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!