Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van ilyen program?

Van ilyen program?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nem vagyok egy számítógép guru, így fogalmam sincs, hogy amire kíváncsi vagyok program, létezik-e.

Nos. Nem tudok szépen rajzolni. De szeretnék egy "képsorozatot" csinálni fontos eseményekről. Érthetően leírom.

Történt pár esemény a fiammal amit szeretnék rajz formájában újra látni.

Mondok egy példát: Mondjuk ül a medencében egy pöttyös labdával..

Mondjuk ezt szeretném lerajzolni, de úgy, hogy a gyerek mindig háttal legyen és a "kellékek" legyenek előtérben- (a példa nem történt meg csak egy tipp)

Megvan minden a fejemben csak lerajzolni nem tudom őket. Na és itt jön a kérdésem.

Van-e olyan program ami megrajzolja helyettem amit elképzeltem?

Ha igen hol találom meg?

Köszönöm a segítséget előre is.


2016. jún. 21. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
És mégis hogy találná ki egy program hogy te mit képzelsz el?
2016. jún. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

> Megvan minden a fejemben csak lerajzolni nem tudom őket. Na és itt jön a kérdésem.

> Van-e olyan program ami megrajzolja helyettem amit elképzeltem?


Tudós nénik-bácsik évtizedek óta kutatják ezt a területet, vagyis az agyi aktivitás képpé formálását - nyilvánvalóan agyra kapcsolt/irányított érzékelőkkel, berendezésekkel és speciális szoftverekkel. Azt hiszem, még eléggé gyerekcipőben van ez: "brain vision reconstruction" vagy "brain activity reconstruction" kifejezésekkel lehet próbálkozni képkeresni.


Pl.: [link]

2016. jún. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Na jó úgy látszik nem értettétek meg, hogy mit akarok.


Akkor mondok példát.

IKEA szoba berendező program.

A programba beírod a szoba méreteit, és az ikea katalógusból te magad beteheted a listán szereplő bútorokat.

Nos valami ilyesmi programra gondoltam.

A programban szerepel több rajz kezdve a babaágytól a pöttyös labdáig. Kutya, cica, házak, autók és még sorolhatnám. A programban több száz vagy ezer rajzok között lehetne válogatni és egy új "lapon" össze rakni, alkotni egy rajzot vagy képet..

Na így képzelném el a programot.. De nyilván csak beszólogatni lehet, de értelmesen feltenni a kérdést ha nem értitek már nehezetekre megy. Köszönöm a nagy semmi segítséget..(kár volt a billentyűzetet koptatni ezért)

2016. jún. 22. 00:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Amibe ilyen módon előre minden benne van szerintem nincs. Ha van is akkor is nagyon drága lesz mert más emberek munkáit (rajzait) is megveszed a programmal.

Rajzolóprogramnak én a Clip Studio Paint Pro-t ajánlom, van sok ingyenes 'material' (virág, fa,...) ingyen és még több fizetős amit más emberek csináltak. Ingyenesen kipróbálható de nem mentheted/nyomtathatod/... el a munkáid amíg meg nem veszed $49.99 a Pro $219.00 az EX. A programmal mangákat szoktak rajzolni ezért a rajzolt hatás a materialokban benne van, számodra a Pro elég ha nem akarod könyvbe foglalni az egészet (vagy a könyvbefoglalás nem a programon belül történik)


Ami szerintem okosabb ötlet lenne (tudom nem ugyan olyan eredményt ad). Venni egy fotó szerkesztőt és szűrökkel manipulálni a képet míg rajzolt hatású nem lesz. Erre jó program a Photoshop CC. (30 napig ingyenes)


Ezek az ötleteim vannak, de a kérdést én se értem teljesen...

Clip Studio:

-Letöltés: [link]

-Materials (japán oldalukon még több van): [link]

2016. jún. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#2 vagyok


1. Nem szóltam be, a rendelkezésre álló információkhoz próbáltam relevánsat hozzátenni.


2. Ha leírtad volna a kérdés alatt, azt, amit most #3-ban, akkor egyből értettük volna, mi a francot szeretnél. Olvasd vissza mit írtál a leírásban: abban sehol nem szerepel ilyesmi, hogy lenne egy kép adatbázis, amiből behúzhatsz. Ennyit kérdeztél: "Van-e olyan program ami megrajzolja helyettem amit elképzeltem?"


3. "értelmesen feltenni a kérdést ha nem értitek már nehezetekre megy." #1 szerintem pont értelmesen kérdezett vissza.


4. Miért kell a körítést hozzátenni, miért kell rossz szándékot feltételezni, miért nem lehet egyszerűen csak a magyarázatot leírni, ha egyértelműen látod, hogy nem értjük, mit szeretnél?


5. Ehhez a feladathoz semmilyen extra speciális program nem kell. Fogj egy rajzprogramot, és fogd a Google Képkeresőt. Keress rá arra, ami kell, másold be, illeszd be, húzd a helyére, méretezd be, mentsd el, örüljél.

2016. jún. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!