Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A cheat engine-t hogyan kell...

A cheat engine-t hogyan kell kikapcsolni, hogy ne működjön tovább a játékba?

Figyelt kérdés
A cheat engine-vel a Thr Forestbe csaltam, csináltam sok farönköt, mindezt úgy, hogy a log sled-be (farönktartóba) raktam 30 fát, és az így valamiért mindig visszaugrott 30-ra, hiába vettem ki belőle, egyszerűen nem fogy. És most ezt a cheatet ki akarom kapcsolni, mert mostmár nem szeretném használni, hanem magamtól akarok dolgozni a fáért, de nem tudom kikapcsolni ezt a cheatet, így most végtelen farönköt tudok kivenni a tartóból. Hogy kapcsolhatom ezt ki? Mert már pár 30-as értéket átírtam a memóriába, de nem merek többet, remélem ezzel nem rontom el a gépem :S
2016. jún. 22. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:

A gépnek ettől nem lesz baja, max a program kiakad és bezárul. A te problémád, hogy befagyasztottad az értéket 30ra (piros X a memória címnél, vedd ki).


Nem lett volna gyorsabb bezárni a cheat enginet, minthogy feltegyél egy kérdést emiatt? Persze hosszabb távon jobban jársz ha tudod, de lehetnél találékonyabb ha már csalni akarsz :)

2016. jún. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bezártam a cheat engine-t, már nincs is fent a gépemen. De még mindig végtelen fám van, ami nem jó.
2016. jún. 22. 18:30
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem értem milyen piros x-ről beszélsz
2016. jún. 22. 18:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor kiválasztottak a játékot :D
2016. jún. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kiakasztottad* Telefon kijavította.


Értsd: a fejlesztők nem készültek fel erre, és 'bugot' találtál, ha egy csalás következményét lehet annak nevezni.

2016. jún. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szóval nem lehet visszacsinálni? És mi lenne akkor, ha a farönktartót el tudnám pusztítani? Akkor minden visszamenne a rendes kerékvágásba? (bár sajnos tudtommal nem lehet még az ilyen tartókat lerombolni :/ )
2016. jún. 22. 19:28
 7/8 A kérdező kommentje:
Na ezt a mentést akkor töröltem, és most működik úgy, hogy csak 11 fát teszek bele mindig, és így nem akasztom ki, és biztos, hogy nem buggol be.
2016. jún. 23. 15:01
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazából csak azért csalok, mert olyan lassan megy a játék, főleg, hogy egyfolytába megtámadnak a mutánsok, és menekülök folyton előlük. Meg nincs sok időm játszani, ezért is folyamodtam a cheat-hez, hogy haladjak is kicsit. Mert egyedül nehéz haladni, ezért jobb multizni ezzel.
2016. jún. 23. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!