Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szevasztok. Nem tudja a Win10...

Nagymakki kérdése:

Szevasztok. Nem tudja a Win10 telepíteni a következő frissítést:Összegző frissítés x64-alapú Windows 10 Version 1511 rendszerekhez (KB3163018) Ki be kapcsolja a gépet végül visszavonja. Tanács?

Figyelt kérdés
2016. jún. 23. 00:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt találtam. Azt írják az oldalon, lehet a hiba oka, hogy kevés a hely a C: meghajtón (ahol a rendszer van):

[link]

Method 3. Reset Windows Update components to fix KB3163018 fail to install error


Here we recommend you to choose automatically reset Windows Update components, which will be more easier and time saving for you. You can directly download and run the Windows Update Troubleshooter below and let it help you fix Windows 10 KB3163018 fail to install issue now:


1. Download Windows Update Troubleshooter:

[link]

Elvileg ha letöltöd a WindowsUpdateDiagnostic programot az kijavítja a hibákat.

2016. jún. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Már túl vagyok rajta,újra megcsináltam,most kíváncsi leszek. Ha nem radír win10

Amióta win 10 em van csak a gondom van vele Jó kis win7 professionalt visszasírom Az a baj ha törlöm,megy az összes balkézről való dolog is :) Kezdhetem előlről

2016. jún. 24. 14:15
 3/5 A kérdező kommentje:
A C-n van bőven hely SSD kártya ráadásul,a rendszernek
2016. jún. 24. 14:16
 4/5 A kérdező kommentje:
Semmi sem segít rajta. Az a helyzet,amikor a 7 lecseréltem a 10-re nem sokkal utána le kellett törölnöm és újra tennem a 10-et. Sajnos a win7-et nem ismerte fel jogtisztának másodszorra,ezért július 29.éig jó csak Teszek fel egy másik win 7-et,arra újra a 10-et. Azért írom,lehet más is megjárta!
2016. jún. 25. 11:52
 5/5 anonim ***** válasza:

A dazloader 2.22-t használj a 64 bit hun win 7 ultimate, vagy professional-hoz. Amikor megvan, frissítsd win 10 64 bit hun pro-ra. Ezzel olvasd ki belőle a serialt:

[link]

Később újra teheted tiszta win 10 telepítésel, ha kérné a kucsot, csak másold be.

2016. jún. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!