Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom az Avast Free...

Miért nem tudom az Avast Free változatát frissíteni?

Figyelt kérdés

Sem a keresőmotor és vírus definiíciókat sem magát a programot nem tudom frissíteni.

Pontosabban belekezd valamibe, ami mindkét esetben így néz ki:


Frissítés...


1/3 lépés


{100%} Fájl letöltése: prod-pgm.vpx.did


Teljes folyamat


itt a "töltési sávban" (nem tudom mi a pontos neve), aminek folyamatosan kékülnie kellene, csak egy ici-picit kb. 1 mm-t kékül csak be.


Nos ez a fenti dolog így megáll és nem mozdul sehova.

Pedig mindkét esetben még ha naprakész is, eljutunk az Okézáshoz.

Most semmi.


Az egész jelenség kb. három napja kezdődött.



2016. jún. 23. 17:45
 1/6 SEFOX DDI válasza:

Nekem is volt ilyen. Próbáld letörölni az Avstot!

Keresd meg a telepítési mappát ha még meg van, majd töröld ki ha az eltávolító nem tette volna meg.

nyomj WIN gomb + R kombinációt és írd be "%appdata%" természetesen "" jelek nélkül és enter. Az ott lévő Avast mappát is töröld. Indítsd újra a gépet. Töltsd le a honlapról a telepítőt és tedd fel.

Elméletben menni fog, én így csináltam meg.


Ha túl alapos voltam, ha túl részletesen írtam le bocsi, nem akarok senkit sem lenézni vagy ilyenek.

2016. jún. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Hominida ***** válasza:
Töltsd le a stand-alone vagy offline telepítőt, és futtasd azt. Elvileg rendbe teszi magát.
2016. jún. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

avast_free_antivirus_setup_online.exe-Belépési pont nem található.


Az eljárás belépési pontja (GetLogicalProcessorInformation) nem található a DLL-ben (KERNEL32.dll).


Ez a hibaüzenet jön fel mind az offline mind az online telepítési fájl elindításakor.


Feltételezem, ha letörlöm a teljes programot (ahogy az első válaszoló írta), akkor is ez lenne a hibaüzenet. Nem?

Ebből következik, hogy még nem töröltem le.


Viszont a programok telepítése törlése listában rákattintottam a letörlésre és ott feljött olyan opció, hogy javítás. Na az mintha csinált volna valamit. Mintha még frissített volna is. De utána a hagyományos kézi frissítés már nem működik.


A vírusdefinícióknál:

aktuális verzió: 160621-0

megjelenési dátum: 2016.06.21. 10:56:09

legutóbb fogadott frissítés: 2016.06.24. (elvileg ez volt a javítás)


program

aktuális verzió: 2015.09.17. 15:12:58

2016. jún. 24. 17:30
 4/6 SEFOX DDI válasza:
Sajnálom ha nem segít a módszerem. Nekem bejött.
2016. jún. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 SEFOX DDI válasza:
Ja amúgy milyen operációs rendszert használsz?
2016. jún. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
win xp
2016. jún. 28. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!