Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám megfigyelni,...

Hogyan tudnám megfigyelni, hogy kit mit csinál a gépemen?

Figyelt kérdés
Nem csak én használom a gépemet ezért szeretném vissza nézni,hogy ki mit csinált a gépemen amíg távol voltam.Ezt,hogy lehetne megoldani?Persze úgy,hogy ne tudják,hogy én megfigyelem a gépem.
2016. jún. 23. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
felszerelsz egy webkamerát a monitorral szemben
2016. jún. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De az nem veszi fel,hogy ki mit csinált a gépemen.Nekem olyan kéne ami mondjuk videót csinál arról ha valaki leüt a egy gombot vagy ha megmozdul az egér.Minden tevékenységet látni szeretnék.
2016. jún. 23. 21:19
 3/7 anonim ***** válasza:
ha anyádék vették a gépet, akkor az övék és te megsérted a magánszférájukat a kémkedéseddel.
2016. jún. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mi?Vannak szobatársaim és ők is használják a gépemet viszont szeretném tudni,hogy mit csinálnak a gépemen mikor nem vagyok otthon.Nem más gépét akarom megfigyelni hanem a sajátomat.
2016. jún. 23. 21:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Ilyen kémprogramok nem nagyon vannak... az nem jöhet szóba, hogy létre hoztok minden felhasználónak egy külön fiókot? Akkor nem a te cuccaidat használnák. Ha kérdésed van, írj privátot és egy op rendszer típust
2016. jún. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Hominida ***** válasza:

Ha pedig szeretnéd kikémlelni a szobatársad Facebook-jelszavát (ez mostanában slágertéma), az bűncselekmény lenne.


Gyakorlatilag azt szeretnéd, hogy fusson egy screen recorder. A gond csak annyi, hogy azt ők is látják.

2016. jún. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 pinkpancser ***** válasza:
BIOS jelszó beállít a rendszerre és nem fognak hozzányúlni. Ha viszont megengeded, hogy használják akkor semmi közöd hozzá, hogy mit csinálnak!
2016. jún. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!