Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kellene pár program ajánlás...

Kellene pár program ajánlás videózáshoz?

Figyelt kérdés

Helo!


Szeretnék segítséget kérni videózással kapcsolatban. Kellene egy képernyő felvevő (lehetőleg ingyenes), amivel rövid, 10-15 perces videókat tudnék felvenni, illetve egy-két program, ami kiírja a gép terheltségét. Utóbbinál én MSI Afterburner-re gondoltam, csak nem nagyon volt még időm belerágni magamat a témába. Régebben FPS mutatást a drága TS3 addonjával oldottam meg (a piros rókafej, most nem ugrik be mert régen volt telepítve).


Főként rövid videókat vennék fel, hogyan futnak bizonyos játékok a gépemen (benchmark szerű). Első körben magamnak, esetleg szűkebb baráti körnek. Nincsenek youtube sztáros álmaim, magán célra lenne főleg.


Illetve sok hasonló videósnál láttam, hogy folyamatos FPS mérés is megy, (pl: https://www.youtube.com/watch?v=vSDQzlKDYq4 bal alsó), erre van külön program, vagy hogy szokás ilyeneket rávágni a képre?


Tutorial/tanító videókat is szívesen fogadok, amiből elnézhetek egy-két dolgot hogy lenne érdemes megcsinálni.


Előre is köszönöm a segítséget.



2016. jún. 24. 14:11
 1/2 TRIPLIOS válasza:
Szia. A Bandicam programmal be tudsz állítani FPS mutatót. Ingyen le tudod tölteni de lesz egy vízjel a videó tetejénél. Az ingyenes verzióval 10 perces videót tudsz felvenni.
2016. jún. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Esetleg más?
2016. jún. 24. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!