Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit szúrtam el? (Ide túl...

Mit szúrtam el? (Ide túl hosszú lenne leírnom a problémámat! )

Figyelt kérdés

Szerettem volna letölteni a windows media player 11-et, eddig 9-es volt a gépemen. A programot letöltöttem, de az érvényesítéshez windows eredetiség vizsgálatot kért. Ezt megtettem és ezt az üzenetet kaptam:

Ez a Windows-példány megbukott az eredetiséget vizsgáló érvényesítésen.

A számítógépre telepített Windows-termékkulcs egy úgynevezett mennyiségi licenckulcs (VLK), amelyet zároltak.


Azóta nem tudok cd-ről zenét hallgatni, mert cd lejátszásánál folyton az eredetiség vizsálatra kér fel egy párbeszédpanelben.


Mit szúrtam el, és mit javasoltok, hogy újból tudjak zenét hallgatni a gépen? Így, hogy megvizsgálták a windows eredetiségét, lehet problémám???


Bocs, de nem értek túlságosan az efféle dolgokhoz, ezért légyszi a beszólogatásokat kerüljétek el.

Köszi a válaszokat!


2010. ápr. 13. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Eredetei a Windows-od (a Windows nem ingyenes meg kell venni), ha eredeti, és ezt írja ki, akkor gondolom lehet ícrni, telefonálni a Microsoft termékszolgálatnak, akik tesznek valamit.

Ha nem, akkor vedd meg eredetibe, vagy szerezz egy megfelelően crack-elt, vagy érvényes licenszkulcsal ellátott Windows-t.

Esetleg feltelepítheted a Linux-ot, bár azon nincs Media Player, de van más lejátszó.

2010. ápr. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem eredeti a Windows-od! javaslom a rendszer visszaállítást!
2010. ápr. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Itt van némi segítség http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=szoftverhami..

Vagy tegyél fel másik lejátszót? AIMP pl.

2010. ápr. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat. Tudtam, hogy nem eredeti a Windows-om (meg hogy természetesen az eredeti pénzbe kerül...), de nem volt pénzem a telepítéskor eredetire.

Lehet-e a későbbiekben problémám abból, hogy leellenőriték a windows-om eredetiségét, lesz ennek nyoma valahol?

2010. ápr. 14. 10:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem! ***** Innen töltsd le! Nyitsd meg a setup_wm fájlt és telepíti! Nem eredeti windowson is megy!

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. ápr. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Letöltöttem, megnyitottam amit javasoltál, de ugyanazt a windows-érvényesítési dolgot kapom csak...
2010. ápr. 14. 16:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Menj tovább! Átugorja! Nem ellenőrzi!
2010. ápr. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!