Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A termék azonosító és termék...

A termék azonosító és termék kulcs ugyanaz? (többi lennt)

Figyelt kérdés
Ha igen akkor nekem a windows azonosítója 20 betüt és számot tartalmaz összesen.Hol tudom megnézni a termék kulcsot mert nem találom sehol sem a gépházban sem rajta,valahogy biztos meglehet nézni a gépen is nem?

2016. jún. 24. 20:21
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja,aktiválva van rajt a win 7
2016. jún. 24. 20:22
 2/9 anonim ***** válasza:
A termékkulcsot legtöbbször a termék dobozára rakják rá vagy a belsejébe van belenyomtatva. Céges gép meg laptop esetén láttam a gépházra felmatricázva szép hologramos matricával. Amúgy biztos nem ragasztják rá.
2016. jún. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekem egyszer egy informatikus magánemberke rakta össze,a telefonszámát meg már nem tudom.Gépen nincs lehetőségem hogy megnézzem?
2016. jún. 24. 20:35
 4/9 A kérdező kommentje:
[link] ezt nem fogadja el...
2016. jún. 24. 20:50
 5/9 anonim ***** válasza:
De
2016. jún. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De a termékkulcs az 25 betű elvileg és ezt nem fogadja el,újra szeretném telepíteni a windows-t és írni hozzá egy cd-t (az eredeti oldalon lelehet)csak nem fogadja el a termékkulcsot:( nem tudok valahogy szerezni?még soha nem volt újra telepítve ez a gép kb 4. éve
2016. jún. 24. 21:07
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha a legális úton szeretnél járni akkor kapcsolatba lépsz a Microsoft supporttal, hátha segítenek neked mi ilyenkor a teendő.

Ha semmit nem tudnak felajánlani akkor még mindig opció az, hogy újra megveszed a Win7-et és akkor lesz ismét termékkulcsod.

Vagy a kevésbé legális útra lépsz és keresel egy torrentoldalon egy win7 telepítőt ami mellé le van írva rengeteg kulcs és használod azokat. Vagy Win7 akivátorral aktiválod.

De az is lehetőség, hogy ha kalózkodni sem akarsz, meg újra megvenni se, akkor használj Linuxot. Az ingyen van.

2016. jún. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Hominida ***** válasza:
Töltsd le az Aida64-et, az Operációs rendszer táblán kiírja neked mindkettőt.
2016. jún. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nagyon köszi :) megvan
2016. jún. 24. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!