Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Telefonra szeretnék előfizetni...

Telefonra szeretnék előfizetni Spotify Prémiumot. Nos ehhez a szolgáltatáshoz, hogy offline (net nélkül) is tudjak hallgatni zenét, kell akármilyen mobilinternet kapcsolat pluszban? Tehát amit esetleg a szolgáltatótól kell megrendelni?

Figyelt kérdés

Abban a dilemmában vagyok, hogy kell-e a szolgáltatótól (külön fizetett) mobilinternet kapcsolat ahhoz, hogy bármelyik számot, ami a kedvencekbe vagy a lejátszási listáimon van a felhőben meg tudjak hallgatni offline (net nélkül). Arról a funkcióról tudok, hogy le lehet tölteni a számokat, viszont akkor az gondolom foglal némi helyet a telefon tárhelyén. Kérlek benneteket, hogy magyarázzátok el nekem ennek a működését.

Válaszaitokat előre is nagyon köszönöm. :)



2016. jún. 25. 12:03
 1/5 DjImipapa ***** válasza:
A felhő használata is igényel netet, mint minden, ami nem a memóriában leledzik...
2016. jún. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen. Idő közben utána érdeklődtem, mert úgy voltam vele, hogy sosem fog senki válaszolni ide. :D Aztán rájöttem, hogy ennek a Spotify előfizetésnek 2 fajtája van. Legalábbis ami úgy engem érdekel.

#1.: Mikor a Spotify hivatalos oldaláról veszel prémiumot. Ehhez nem jár mobilinternet kapcsolat, tehát le kell mentsd offline a programba.

#2.: Mikor a szolgáltatódtól (Telekom) veszel prémiumot. Ez úgy működik, hogy a szolgáltató ad 500 mega mobilnetet, amit csak Spotifyhoz tudsz felhasználni. Ha a gyors fejszámolásom nem csal, akkor olyan ~20 napnyi folyamatos zenehallgatásra elég a Telekomos.


Ha valaki esetleg hasonló kérdésbe ütközött, akkor itt nagyjából rá tud jönni, hogy hogyan is működik. :)

Azért köszi a választ. ;)

2016. jún. 25. 16:02
 3/5 anonim ***** válasza:
nem kell mobilinternet,ha premium előfizető vagy.csak akkor ha mobilinterneten keresztül töltöd le a számokat de ez nem ajánlott én is csak wi-fi-n keresztül töltök le.persze hogy foglal helyet a telefon tárhelyén minél jobb minőségben töltöd le a számokat annál több helyet foglal de ezt be lehet állítani.
2016. jún. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha premium vagy annyi számot töltesz le amennyit akarsz vagy amennyi ráfér a telefonodra és azt ott hallgatod ahol akarod mindenféle net kapcsolat nélkül.ha viszont úgy akarsz zenét hallgatni hogy nem töltöd le a számokat akkor viszont kell net kapcsolat.előző voltam
2016. jún. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Közben egyébként már én is elkezdtem használni a Prémiumot és nagyon jó. :)
2016. jún. 30. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!