Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Magyar YouTube videósok,...

Magyar YouTube videósok, megveszik eredetiben a Sony Vegas-t, Windows-t vagy torrent-ről leszedik?

Figyelt kérdés

Nyilván erről pontos információk nincsenek. Csak érdekelne ki mit tud, ki mit gondol erről.


Vagy nincs rajtuk semmi plusz felelősség (pl.: szoftverrendőrség)? Azt gondolnám, aki ilyennel foglalkozik azt jobban ellenőrzik.



2016. jún. 28. 03:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Senkit sem érdekel, hogy megveszik-e vagy sem.
2016. jún. 28. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
27%
Videómániánál sztem megveszi, mivel az egyik videójában mutatta tokostul a windows-t.
2016. jún. 28. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért egy Windows és a Sony Vegas Pro ára nem éppen egy és ugyanaz a kategória. Attól, hogy megveszi a Windowst, még nem biztos, hogy az SV-t is.


Egyébként szerintem sem érdekli a kutyát sem, hogy megveszik-e. Nem pont őket fogják ellenőrizgetni ilyen szempontból.

2016. jún. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
DP PP-val csinálja amit havidíjasan vesz meg(cc amihez még adnak pár programot)
2016. jún. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a nagyobb videósok, ahol látszik, hogy van rendes anyagi háttér is komolyabb hardverekre, kamerákra, világításra stb azok eredeti szoftverekkel is dolgoznak. Az egyszerűbb, kis oldalak már nem biztos.

Nyilván az ellenőrzés azért is érinthetné őket jobban, mert előtérbe kerülnek és akár nagy rajongótábor példaképei is lehetnek illetve pénzt, hírnevet csinálnak ezzel maguknak. Úgy mint egy anyag letöltése még nem nagy bűn, de ha kiírva pénzért árulod az már az. Én azt mondom, hogy aki nagyban és komolyan videózik az ne lopott szoftverekkel csinálja! Hobbiszerű otthoni tanuláshoz, gyakorláshoz meg családi videók készítéséhez már nem kell ekkora szigor.

2016. jún. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Engem érdekel, nyilván ezért kérdeztem.

Köszönöm a választ.


Csak érdekelt, h alapjáraton, h állnak ezek a dolgok jelenleg Magyarországon. Mivel a youtubosok is ebben vannak,e zeket használják és még nyilvánosság előtt is vannak, ezért őket hoztam fel példának.

Nem értek ehhez, nem is Magyarországon lakom. Itt ahol lakom könnyebb megvenni az eredeti szoftvereket, jó egy Sony Vegas itt is nagyon drága...


Régen lehetett ilyeneket hallani otthon, h az egyik ember a másik feljelentette a szoftver rendőrségen, azok meg kimentek a bejelentésre házkutatást csinálni...

Ez nekem már akkor is furcsa volt sima fogyasztók esetében.

2016. jún. 28. 14:53
 7/8 anonim válasza:
Dancsó készitett egy videot amibem bemutatja hogy hogy késziti a videokat. Ő nem Vegassal dolgozik. Szandi is készitett egyet ő pedig Power Directorral dolgozik
2016. júl. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez nem válasz Te gyalázatos. NEM VÁLASZ A KÉRDÉSRE, akkor minek írod ide.
2016. júl. 25. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!