Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb ingyenes...

Melyik a legjobb ingyenes videoszerkeszto program?

Figyelt kérdés
Baratommal 4. evfordulonk lesz és szeretnék neki egy videot szerkezteni. Ugy terveztem hogy kepek mennenek zenevel meg van nehany videonk azt is bele tennem. Pl van egy olyan videonk ahol megoleljuk egymast es a vegere azt szeretnem betenni lassitva es megallitani az oleles pillanatanal mint ha egy kep lenne ezzel zarnam a videot. Regen mindig a Windows movie makeral dolgoztam de abba nem tudok csinalni ilyen lassitasokat. Ajanlottak nekem a Sonyi vegas pro 13at az viszont nem engedi az Iphone videokat lejatszani belerakni a videoba.. Előre is köszönöm segitsegeteket!

2016. jún. 28. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Blender
2016. jún. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Konvertáld át akkor, mert ezt a formátumot lehet más se eszi meg. A konvertálásra nagyon jó progi az Adobe Media Encoder. Ingyenesen letölthető az Adobe Creative Cloud nevű programjával.
2016. jún. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet lassítani wmm ben is!
2016. jún. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Videopad
2016. jún. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!