Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8.1-es operációs...

Windows 8.1-es operációs rendszerhez megéri Microsoft fiókot létrehozni?

Figyelt kérdés
Jók az alapprogramok (Pl: naptár, posta) amit csak microsoft fiókkal tudnék használni? Hasznos az hogy 1 fiókot tudok minden programnál használni (Skype és társai)? Milyen hátrányai vannak a fióknak? Ha nem jönne be, nehéz utána megszabadulni tőle?

2016. jún. 30. 02:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetnek kompatibilitási gondok egyes nem unicode támogatású programoknál a felhasználónévben levő szóköz és esetleges ékezetek miatt. (Pl. játék összekavarodik, amikor a mentéseket csinálni akarja stb.) Ritka, de előfordulhat. Én nem tenném, az említett UWP "appok" nagyon silány termékek, max. telefonra jók. Minden feladathoz találsz sokkal jobb és okosabb win32 programot. Az említett feladathoz pl. Outlook (régebbi Office-ban), Mozilla Thunderbird etc. Skype-ból megint csak van win32 (asztali, ahogy a Microsoft nevezi) változat, ami jobb és többet tud.
2016. jún. 30. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
naon jól mondja előzö hozzászóló! semmiképp nem éri meg! Ha felhőzni akarsz ott a Gdrive... one egy kalap trutyi! Gdrive jobban stabilabban műxik mint a saját programjuk.. tehát még ezért sem éri meg..
2016. júl. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Telefonnál,tabletnél szükséges,asztali gépnél, laptopnál fölösleges.
2016. júl. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

És van olyan lehetőség hogy csak egyik helyen használom? Ha jól tudom ha csinálsz egyet, az mindent felölel, nem csak eszközöket, programokat is, és pl nem szeretném hogy a skype fiókomat kicserélje egy újra.


Olvastam ilyenről is... de ez mennyire igaz? Ha csinálok egy MC felhasználót, én tudom használni a gmail-es skype felhasználómat pl?

2016. júl. 1. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!