Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha Steam-ről veszek játékot,...

Ha Steam-ről veszek játékot, új gépemen is tudom használni?

Figyelt kérdés

Milyen formátumban jön le Steam-ről a játék?


Július 4-ig akciós DragonBall Xenovers-t és Ark -ot akarom letölteni.

De most csak USB hdd-re tudnám leszedni.Aztán 2 hét múlva jön az új gépem, arra telepíteném fel.


Sose használtam még Steam-et.

Ezt lehet. Megveszem, letöltöm USB Hdd-re és majd átmásolom és felrakom az új gépemre???

Ha 1x megvettem, többször is le lehet tölteni majd??


Köszönöm a segítséget.



2016. jún. 30. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A játék a fiókodhoz adódik, és örökre ott marad. Bármilyen gépen bejelentkezve letöltheted és használhatod, akár egy ismerősnél vagy internetkávézóban is. Értelemszerűen saját új/újratelepített gépen is. A lényeg, hogy a fiókod belépési adatait tudd.
2016. jún. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Majd az új gépen ismét bejelentkezel és letöltöd. Ha megvetted, bármennyiszer újratelepítheted a játékot, csak be kell lépni a steam kliensbe. Itt éred el a játékokat, ide kerülnek be az újak amit veszel, itt történik az automatikus frissítés is. Enélkül viszont nem tudsz játszani sem, mert a programnak futnia kell.
2016. jún. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hogy értsd, ez mennyire de mennyire gépfüggetlen:

Meg vehetsz egy játékot Windows-on, aztán letöltheted egy Linuxos rendszerre és azon is tolhatod*, sőt utána ha visszamész a Windows-os gépedhez, ugyanonnan foyltathatod majd a játékot, ahol a Linuxos gépeden abbahagytad**.


*Feltéve, hogy a játék Windows és Linux rendszeren is játszható

**Feltéve, hogy a játék kihasználja a Steam cloud saving-jét.

2016. jún. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!