Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Farming Simulator 2015 Jumpsca...

Bendei200102 kérdése:

Farming Simulator 2015 Jumpscare : Vírus, vagy kicseszett velem a játék?

Figyelt kérdés
Szóval, amire akarok választ kapni az elég furcsa eset: Játszok az FS15-tel, és aratom le a földet. Nem volt kedvem nekem csinálni úgyhogy felvettem egy munkást. Kiszálltam a kombájból, és néztem ahogy a búzát levágja és összegyűjti a kombájn. Beálltam a kombájn elé hogy úgy nézzem, de az mindig megállt. Egyszer amikor utoljára megálltam akkor mondam hogy "na jó ezt hagyjuk" és akkor hátrébb mentem a kombájntól, de nem indult el. Még hátrébb mentem de akkor sem indult el és akkor elkezdtem hallani egy rossz hangminőségű gyerek síráshangot, és néztem hogy mi az isten az, először azt hittem hogy a háttérben valami videó elindult, és erre két másodperce körübelül felvillant egy kép Ben-ről (utánanéztem ez egy ilyen creepypasta, először azt hittem hogy a Zeldából a karakterünk de lehet hogy az is és hülyeséget beszélek na mindegy.) és ilyen véres-vörös-zöld-fekete.stb színekben villogott, és elkezdett az a szöveg kijönni, hogy "You shouldn't have done that" (magyarul: Nem kellett volna ezt tenned.) Szavakkal le nem írható szívrohamot kaptam, még most is a hideg ráz ahogy ezt írom. A konnektorból olyan szinten rántottam ki az adapteremet, hogy ha az egy ember karja lett volna akkor leszakadt volna az tuti. A szívverésem 90-ről 200-ra ugrott, és öt percen keresztöl fel alá járkáltam a házban. Azt hittem először hogy vírus de aztán újraindítottam a gépem és tökéletesen ment. EZ MI????????? Ja és igen, elfelejtettem, hogy ijedtemben nyomtam egy Alt+Tab-ot és láttam, hogy az ablakban van ez megnyílva (az FS15-ében) szóval arra tudok következtetni, hogy ez a játék volt, nem pedig vírus. Nem tudom hogy trójai lehetett-e mert nem nyitottam meg semmi olyan fájlt, sem e-mailt (vagyis én legalábbis nem emlékszem). Erre mit tudtok mondani? A játékot azonnal letöröltem ezután. Amit még szeretnék, hogy ez teljesen IGAZ történet, nem véletlenül írtam le ezt a sok mindent. Aki tud segíteni annak nagyon köszi!! És ha tudjátok próbáljátok már meg azt, hogy ti is odaálltok a kombájn elé :D és aztán írjatok :) köszi a válaszokat is!

2016. júl. 1. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
2016. júl. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Írtam privit, ugyanez volt velem csak a GTA V-vel. Majd szívrohamot kaptam mikkor megláttam. Utána vírusírást futtatva semmit nem találtam de kimentem a szobából és 2-3 órán át még az ajtót is óvatosan nyitottam ki.
2016. júl. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na lett alami eredmény? Vagy azóta nincs ilyen?
2016. júl. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valamilyen vírus lejátszik egy részletet egy Creepypastából, amit letölt a gépedre, a videót lejátssza, majd behoz egy képet. (Direkt ijesztőt). Ha vírusos a géped, akkor azért van.
2016. júl. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!