Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy kell processzorból...

Nyertes1000 kérdése:

Hogy kell processzorból inditani egy játékot?

Figyelt kérdés
hallatom olyat hogy valaki videó kártyáról és processzorból indítja el a játékot!, sajna az interneten nem nagyon találtam semmit

2016. júl. 2. 07:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Olvasd el és tuanulj mielőtt oltári nagy baromságokat mondasz:

[link]

2016. júl. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
én hdd-ről szoktam elindítani de te tudod ..
2016. júl. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valamit nagyon keversz. Régen amikor nem voltak nagyon elterjedve a 3D-s kártyák, kilehetett választani, hogy mivel rendereljen DirektX, OpenGL, software. A software render volt az amivel akkor is tudtál játszani a játékkal, ha nem volt 3D-s kártyád, mivel ez a processzort használta a grafika kiszámítására. Nagyon változó volt, hogy melyik játék melyik processzoron hány FPS-t produkált, de az biztos hogy grafikailag sokkal gyengébb volt az így futtatott játék, visszafogottak voltak az effektek stb.
2016. júl. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jobb klikk és a "Futtatás grafikus processzorral" menüből kiválasztod, hogy az integrált GPU vagy a dedikált legyen a videovezérlő, feltéve, hogy mindkettővel rendelkezel.

G.

2016. júl. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!