Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell használni a...

Hogyan kell használni a Daemon Tools Lite-ot?

Figyelt kérdés

Egy pc játékot szeretnék használni. Összehoztam már egyet s mást a programmal, de eddig mindig azt írta, hogy kéri az eredeti lemezt. Feltételezem, valamit elnézhettem.

Részletes leírás érdekelne. Minden segítségért hálás lennék!



2016. júl. 2. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Az óra mellett a tálcán megjelenik az ikonja, arra rákattintva jelennek meg a lehetőségek, itt majd ki kell választani a képfájlt (iso, nrg, cue, stb.), majd a beolvasást követően az "új" CDmeghajtóban már elérhető a tartalma.
2016. júl. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de az óra mellett nálam nem található meg az ikonja.
2016. júl. 2. 15:11
 3/8 A kérdező kommentje:
Az ikont előhoztam, rákattintottam a dolgokra, és mégis azt írja nekem, hogy helyezzem be az eredeti lemezt.
2016. júl. 2. 18:11
 4/8 anonim ***** válasza:
És milyen játékot?
2016. júl. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Harry Potter. Azon belül próbálkoztam a 2., 3. és 5. résszel. Mellesleg ha esetleg tudsz oldalt, ahonnan a többi részt is be lehet szerezni (vásárlás vagy letöltés), hálás lennék!
2016. júl. 3. 13:11
 6/8 anonim ***** válasza:
A sajátgépen belül láthatod a meghajtót benne a képfájllal. Már ha be van mountolva. Valószínüleg van egy crack mappa, annak a tartalmával kell felülírni a játék telepítési könyvtárában található azonos fájt.
2016. júl. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ahogy az elöző irta szokot crack/patch lenni általában amit letöltesz az internetről.
2016. júl. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hálám üldözzön titeket örökké! Sikerült!
2016. júl. 5. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!