Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki aki jó a FIFA-ban?

Valaki aki jó a FIFA-ban?

Figyelt kérdés
Szóval nem játszottam eddig fifát,most megvettük a barátnőmmel,pár napja van meg és az a helyzet hogy mikor gép ellen játszunk, Semi-Pro(félprofi) fokozaton rendszeresen kapott gól nélkül 4-5-6 ra verjük az ellenfelet ami így élvezhetetlen és eggyel magasabb nehézségi fokozaton azt hiszem professional a neve ugyan ennyire kapunk ki mindig. Mi a titka? Skill challenge-eket megcsinálni? mitől lehet fejlődni?
2016. júl. 2. 14:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
a titok a gyors össze tett passzok és érzék a helyzet felismeréshez . Gondolom félprofin csak nyomkodjátok a hosszú passzokat hát ha valami kontra össze jön. Online kellene játszani.. nem is értem mért gép ellen játszotok tiszta gáz.
2016. júl. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ja bocs :/ szégyeljük magunkat soha többet nem játszunk gép ellen főnök....
2016. júl. 2. 17:07
 3/14 anonim válasza:
Szerintem nincs benne semmi gáz abba ha gép ellen játszol :). Igazából semmiféle titok sincs,viszont annyi igazság tényleg van, hogy a fontos helyzeteket jól kell kezelni... például védekezésnél jó pillanatban becsúszni vagy kilépni, kontrázásnál pedig jó ütemben haladni és passzolni és ha a kapuralövésnél tartasz akkor próbáld ne pont középre lőni hiszen ott áll a kapus. Pluszba meg ha van 2 kontrolleretek akkor játszatok ketten hiszen úgy az igazi ;) Ha kell pár tipp akkor nyugodtan írj privátba, mert van egypár tippem. Youtubon is ha akartok nézzetek fifás videókat hiszen onnan is el lehet tanulni jó kis technikákat :)
2016. júl. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
előző tökre nem ért hozzá 12 éves kis takony
2016. júl. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Kicsoda?
2016. júl. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#5 Neked írta,de ne érdekeljen,nem érdemes ilyennel foglalkozni,mindketten tudjuk
2016. júl. 5. 20:09
 7/14 anonim ***** válasza:
mit tudsz te ? játszani azt biztos nem !
2016. júl. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#7 Huha :/

De tudok játszani,lehet hogy nem a fifával,és nem a számítógépen,de nagyon játékos srác vagyok ;)

2016. júl. 5. 21:13
 9/14 anonim ***** válasza:
o.O
2016. júl. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Azért látom próbálkozol de ez az oltogatás se akar össze jönni ;)
2016. júl. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!