Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Videó asztali háttérnek?...

Videó asztali háttérnek? Lehetséges az ilyen?

Figyelt kérdés

Próbáltam neten utánanézni de nem leletem válaszra.


Egy konkrét videót asztali háttérnek szeretnék berakni.

3 perces videó ami mindig lejátszódna mikor elindítom a gépet.Ilyesmit lehet?



2016. júl. 3. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy lehetetlen lenne megoldani, viszont az biztos, hogy a legerősebb gépeket is megfektetné.
2016. júl. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

:D és ha csak úgy történne ahogy utána írtam?

1x lejátssza pl mikor tölt be az asztal?Csak szerintem ilyen progi nincs nagyon

2016. júl. 3. 16:18
 3/8 A kérdező kommentje:
Vagy csak zene szólaljon meg?Ilyet lehet valahogy?
2016. júl. 3. 16:27
 4/8 anonim válasza:

[link]

Ha tudsz angolul, olvasd el, ha nem, szólj és lefordítom. :)

2016. júl. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

1 szót se tudok angolul:D

Tulajdonképpen mi ez?

2016. júl. 12. 10:34
 6/8 anonim válasza:

Ha jól emlékszem Win7, 8 és 8.1 alatt egy bizonyos "Dreamscene Activator" nevű programmal lehetett visszaállítani ezt az egyébként gyári (csak rejtett) funkciót, ami még a Vistaban benne volt. Win10-nél még nem próbáltam.

De eléggé lezabálja a Ramot, és nincs hang a videó mellé.

2016. júl. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
S ha azt szeretném hogy egy zene lejátszódjon a háttérben és kész?Lényegében automatán indítson el egy zenét amikor bekapcsol a gép
2016. júl. 12. 15:20
 8/8 anonim válasza:

Nah, most van időm, fordítok :D ezzel tudod elindítani a Windows Media Playert, hogy lejátsszon egy adott fájlt, minden indításkor. Na most, én is angol win-t haszálok egy jó ideje, nem biztos, hogy tudok mindent, kérlek segítsetek, javítsatok ki, ha valamit nem jól fordítok, thx. :D

Tehát, (a körítést kihagyom, szimplán lustaságból :D) kell készíteni egy "basic task"-ot, a feladatütemezővel:

vez.pult, keresősáv, feladatütemező. Megnyitod, jobb oldalt "create basic task" (kép 1, a kis noteszes óra ikonnal) add meg a nevét, készíts hozzá leírást (kép 2), majd a "Trigger"-nél indítónál (gondolom) (kép 3) állítsd be, hogy mikor fusson le a feladat, "Action" esemény alatt program futtatása (kép 4), megkeresed a program indító állományát (kép 5)(a médialejátszó, amit használsz, érdemes olyat választani, ami el tud indulni az értesítési területen, így nem dob fel ablakot.), megkeresed a zenét, amit el akarsz indítani, az ötös képen látható helyre bemásolod az elérési útvonalat, befejezés és, ha mindent jól csináltál, műkszik. :) ha valami nem érthető, szólj :DD

2016. júl. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!