Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a baja a videókártya...

Mi a baja a videókártya Driver-ének (Radeon Crimson)?

Figyelt kérdés
Mióta egyszer én hülye Driver frissítés közben indítottam el egy programot (azóta sikerült megmenteni), akárhányszor megpróbálom frissíteni, mindig összeomlik a Windows (ami 64 bites 8.1), s csak a rendszer-visszaállítás oldja meg. Vagy úgy tudom összeomlás nélkül frissíteni, hogy vagy előtte letörlöm, s újratelepítem, vagy az illesztő programot s a radeon-beállításokat külön-külön frissítem.

2016. júl. 3. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy a legegyszerűbb hogy letörlőd ezzel:

[link]

majd havonta feltelepíted a legújabb verziót,driver ráfrissítéseknek sosincs jó vége.

2016. júl. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jaja, mindig úgy telepítsd az új Crimsont hogy elõtte kukázod a régit DDUval és akkor nem történik ilyen.
2016. júl. 4. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
azzal törlöm le, s utána telepítem. Csak mert amíg hülye nem voltam, addig semmi baja nem volt. Vagy az is lehet, hogy semmi köze nincs a programnak, hogy összeomlott egyik ráfrissítéskor?
2016. júl. 4. 15:44
 4/4 A kérdező kommentje:
Közben megjavult a driver, nem omlik össze a windows (de hardverbeállításos vackot művel le). Valószínűleg az Avast vagy valami beállítás (ami resetelődött egy lefagyás miatti ki-be kapcsolásnál) okozta.
2016. aug. 9. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!