Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom megoldani, hogy...

Hogyan tudom megoldani, hogy a Windows ne állítsa át magát magyarra?

Figyelt kérdés
Windows 10-em van, de a probléma már a 7-nél is fennállt. Szeretek mindent angol nyelven használni, már csak azért is, mert ha technikai segítségre szorulok, az interneten sokkal több az angol nyelvű információ, mint a magyar, viszont valahányszor megpróbáltam átállítani a Windows-t angolra, az első adandó alkalommal gondolt egyet és visszaállította magát. Gondolom érzékeli, hogy honnan használom az internetet, ésatöbbi... Lehetséges ezt bárhogy kiküszöbölni?

2016. júl. 5. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.
2016. júl. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megérte betaggelni. :D
2016. júl. 5. 15:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Az első link a magyarosítást mutatja be. Neked fordítva kell tenned, szóval állítsd át az egész op.rendszer nyelvét angolra, onnantól bármit telepítesz azt angolul teszi majd:

[link]

2016. júl. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na, mint az kiderült, ha a vezérlőpultban állítom át, nem a gépházban, akkor nem állítja vissza magát, még frissítéskor sem. (Hogy Win7-nél, ahol csak vezérlőpult volt, mi okozta a problémát, örök rejtély marad.)
2016. aug. 6. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!