Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hobbiból énekelek, írnátok...

Manocska0821 kérdése:

Hobbiból énekelek, írnátok olyan programot számítógépre, amire tudok felvenni is, meg szerkeszteni?

Figyelt kérdés
A szerkesztést úgy értem, hogy pl. ismerős milyen, mikor gépről vagy videóról vesszük fel magunkat és olyan zajos, más a hangunk, nem olyan mint élőbe. Szóval hogy hangtisztító, meg egyebek. Olyan kéne, amiben azt a stúdiófelvételhez hasonló hangzást esetleg meg tudnám csinálni, előre is köszi :)

2016. júl. 5. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:

audacity

De csodát egyik sw sem tud tenni, inkább érdemes beruházni egy párezer forintos mikrofonra. Stúdiófelvételes hangzást pedig stúdióban lehet elérni. Ha lenne erre egy software, senki sem költene milliókat stúdiók építésére ugyebár.

2016. júl. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :) és igen, tudom, előbb utóbb beruházok egyre, csak valami eszméletlen hogyan torzítanak a felvételek, élőben teljesen más köszi még egyszer !
2016. júl. 5. 16:47
 3/7 tabaki ***** válasza:

#1 +1.

De az ugye, világos, hogy kívülről eleve teljesen más a hangod, mint amilyennek te hallod?

2016. júl. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A klasszikus felállás: egy szobát (vagy nagyobb szekrényt) "kitapétázol" tojásos kartonokkal, padlóra szőnyeg, + egy minőségi mikrofon.


De lehet szivacs is a falakra.

[link]

2016. júl. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hű köszönöm !
2016. júl. 5. 18:10
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, tisztában vagyok vele hogy teljesen más, nem is sztárnak készülök, énekkaros voltam sokáig, volt már régebben egy stúdiófelvételem két barátnőmmel, és ott nagyon tetszett hogy szép tiszta, zajmentes volt az egész.. valóban be kell szerezni egy normális mikrofont, mert sajnos itthon így simán nem fogok tudni úgy felvenni, hogy élvezzem is amit hallok
2016. júl. 5. 18:32
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem kell ám méregdrága mikrofon, egy középkategóriás dinamikus mikrofon már elég jó eredményt produkál.

Csak akkor nézz majd utána, hogy a dinamikus mikrofont (vagy amilyet veszel) hogyan lehet illeszteni a hangkártya bemenetre.

2016. júl. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!