Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows boot menü előhívása...

Windows boot menü előhívása bootolás közben?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdés h vissza akartam állítani a win10-et eredeti állapotába (értsd: letörölni róla mindent) van is a windowsban egy ilyen funkció viszont visszaállítás közben elment az áram. Amikor újra elindítottam bejött egy úgy nevezett boot menü ami valahogy így néz ki [link]

Itt rákattintottam arra a gombra amelyik azt mondja hogy: :"visszalépés a windows-ba" vagy valami hasonlót, és ezután újraindult majd fekete kép és megint újraindul, és ez megy folyamatosan, folyton újraindul. Ha elő tudnám hozni innen bootolás közben a boot menüt akkor meg tudnám oldani a problémát. Már csak az a kérdés h hogyan? Van erre valami gombkombináció vagy valami?



2016. júl. 6. 13:32
 1/4 lali51 ***** válasza:
Az alsóra klikkelj.
2016. júl. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De pont ez a baj h ezt a menüt nemtudom előhozni, ebben kéne segíteni
2016. júl. 6. 14:57
 3/4 lali51 ***** válasza:

Amit linkeltél az nem a boot menű.Szerintem itt már csak az újratelepítés segít, ha nincs telepítő lemezed vagy pendrájvod, töltsd le a média creation tool-t és azzal letöltheted a windows 10-et, és elkészítheted vele a telepítőt. [link]

ESZKÖZLETÖLTÉSE erre klikkelj.

Gép indításkor nyomj delt akkor bejön a boot menű ott elsőnek a telepítő eszközt állítsd be.

2016. júl. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ami a képen van azt az F8-as billentyüvel tudod megnyitni.
2016. júl. 7. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!