Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 alatt folyamatosan...

Windows 7 alatt folyamatosan fogy a winchesterem?

Figyelt kérdés

Windows 7-em van és amióta fel telepítettem mindig fogy egy kis hely a winchesterről, de nem telepítekrá semmit.

Mikor felraktam rá a rendszert 78.9GB szabad hely volt a C:-n és most már nincsen csak kerek 70,0GB de semmit nem telepítettem azóta rá. Böngészési előzményeket törlöm abból nem lehet ilyen sok és egyszerűen nem értem mitől van, mert ha ez így megy tovább két hónap múlva elfogy a winchesterem.:S


Kérlek segítsetek mért van ez.


2010. ápr. 14. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Talán a rendszervisszaállítási pontokat ki kéne kapcsolni (ha nem kell), az ideiglenes internet fájlok törlése, gyorsítótár, gondolom ezek Windows 7 alatt is meg vannak.

Amúgy meg engedélyezd a rejtett mappákat, illetve a rendszerfájlokat, és nézd meg egyesével, mi fogyasztja.


És nem a winchester-ed fogy el, csak rajta a szabad hely.

2010. ápr. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szedd le a procmon nevű progit a netről, az kiírja milyen fájlokkal dolgozik a vinyó. egyébként akár még a windows beépített keresőjének indexe is megnövekedhet...
2010. ápr. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy csomó kompatibilitási dolgot, és hozzá tartozó fájlokat tárol a Win7 magának. Ennek a mappának a mérete több GB is lehet, nálam speciel 10GB körül van. Nem érdemes törölni...
2010. ápr. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!