Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy hogy a Leage of Legends-b...

Hogy hogy a Leage of Legends-ben ugyanolyan ikonok vannak, mint a Wow-ban?

Figyelt kérdés

A legtöbb spell és item ikonja mintha teljesen a Wow-ból lettek volna "kikopizva".


Ez hogy lehet?


Más játékokban a spelleket is ugyanúgy hívják mint a wow-os megfelelőjüket. Ez hogy lehetséges? Azt hittem ezeket jog védelmet élveznek.



2016. júl. 8. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért kíváncsi lennék én arra a "legtöbb spell és item" ikonra, van egy sanda gyanúm, hogy erősen túlzol. :D


A második kérdésre válaszolva, azért a "Fireball" és hasonló kaliberű szavak hadd ne élvezzenek már jogvédelmet a Blizzard által :D

2016. júl. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Játszottál te a WoW-al? Egyik LOL-os ikon sem lett "kikopizva".
2016. júl. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

In fact, egy azért van, ami azért elég erősen hasonlít:

[link]


De a kérdező 'legtöbb' megszólalása igen erős túlzás így is.

2016. júl. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

#3-as, a Frozen Heart már máshogy néz ki, lehet emiatt :D

Amúgy mindig lesz valami, ami hasonlítani fog a másikra, és azért sztem is vannak különbségek.

2016. júl. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért a Frozen heart-nál elég egyértelműen látszik, hogy pontosan az lett kicsit módosítva, a vonalak is tökéletesen egyeztek rajta :D
2016. júl. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!