Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok mondani távoli vezérlés...

Tudtok mondani távoli vezérlésre alkalmas programot? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Teamviewer-t ismerem annyi a gond vele, hogy jobb alsó sarokba ha rá kapcsolódok számítógépre ott az ikona, és a kollégámat, akinek a gépén gyakran vannak kellő adatok nagyon zavarja az a vacak kis ikonszerűség. Ha tudtok megoldást, hogy az ne jelenjen meg azt is megköszönném, mert beállításoknál nem találtam ilyet. Ha ezt nem lehet megcsinálni, olyan ingyenes program kéne, ahol háttérben tudom fájlokat, mappákat stb-t kezelni, de ha kell a számítógépet is irányítani (logmail szerűségre gondolok csak ingyenes) Remélem annyira nem vagyok nehéz eset:D köszi

2016. júl. 8. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
győzd meg, hogy ne zavarja! annyi kis ikonka van ott lent, elfér.
2016. júl. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem az zavarja, hogy a tálcára lerakja az ikont hanem hogy a képernyő jobb alsó rakába a tálca fölött ott van az a kis ablak ahol kiírja, hogy kapcsolatban vagyok gépével, ahol oda írja számítógépem nevét, meg h épp mit csinálok.
2016. júl. 8. 18:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha file-okat szeretnél elérni a gépén, akkor megosztott mappa - pont erre való.
2016. júl. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nincsenek LAN-ba kötve a gépek feldughatja a mappa megosztását.
2016. júl. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1. válaszoló ezt értem ablak alatt:

[link]

Nem tudja valaki, be lehet állítani, hogy ez egyaltalán ne jelenjen meg soha?

2016. júl. 8. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!