Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 másik alkalmazás...

Windows 10 másik alkalmazás választása társítás a jobb klikk menüben hogyan? [KÉP]

Figyelt kérdés

[link]



Hogyan lehet kitűzni a társítás jobb klikk menüben egyéni alkalmazást?

Mint a képen az Adobe Express vagy Fényképek, GIMP, Paint?


Másik alkalmazás választását kell mindig választani, ahelyett, hogy kiválaszthatnám a sajátot.

a win 7 -nél a registryben kellett új kulcsot hozzáadni.


Itt hogyan rakhatom ki ugyanúgy?


Fixen nem akarom természetesen társítani.



2016. júl. 9. 01:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy ilyen menünek kellene ott felugrania:

[link]

Ott kiválasztod a - másik alkalmazás választása:

[link]

Kijelölöd amivel szeretnéd megnyitni, és pipát teszel a - mindig ez az alkalmazás nyissa meg... elé, és voilá

Ez a másik módja:

[link]

2016. júl. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy nem akarom fixen társítani.


"Fixen nem akarom természetesen társítani."


Hiába választom ki többször az adott programot, nem teszi be a többi alkalmazás közé. Csak négyet sorol fel.


Lehet nem tudtam érthetően leírni, szerettem volna a Win 10 által leggyakoribb alkalmazások közé felvenni egy másik alkalmazást, hogy ne kelljen még kettőt kattintani, a "Másik alkalmazás választása" opcióval.


Azért nem akarom fixen társítani, mert jpg fájlról van szó, és alapból jó nekem a win10 képmegjelenítője, de van amikor egy saját fotószerkesztő programmal akarom módosítani, de ez ritkábban van, mint hogy megjelenítsem. Ezért hagyom az alapértelmezett képnézőn a társítást.


Registryn keresztül kellett egy új kulcsot hozzáadni.


Ez alapján csináltam meg, itt pl. a jegyzettömb / notepad-et adja hozzá a jobb klikk menühöz, én a saját progimat adtam hozzá. Így nem a Társítás almenüpontban lesz hanem simán a jobb klikk főmenüben.


[link]

2016. júl. 9. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!