Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mik azok a dll fájlok?

Mik azok a dll fájlok?

Figyelt kérdés
Fel szeretnék telepíteni pár játékot a gépemre de még a telepítő sem indul el mert valami random nevű dll fájl hiányzik (a legutóbbinál például binkw32.dll). Utánanéztem már ennek, de csak azt írták hogy töltsem le az adott fájlt és másoljam be a játék mappájába és futni fog. DE még nincs a játéknak mappája! Egy kicsit már kezd idegesíteni ez a dolog, úgyhogy ha valaki lenne olyan szíves és leírná hogy mit tudok ilyenkor tenni, azt megköszönném.

2016. júl. 9. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:
2016. júl. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

minden játéknál más a probléma forrása, általános választ ne várj


a dll fájl valami adatfájl féleség, de elég sokféle módon használják, szerintem nem jutnál előrébb ha megértenéd, az a lényeg, hogy a különféle problémákra találj megoldásokat


ami jelent esetben 0,3 mp google-ba került nekem

2016. júl. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem vagyok valami jó angolból, de amit leszűrtem, aszerint kell lennie a gépen egy ilyen fájlnak, ami rossz helyen van és át kell rakni a megfelelő mappába?
2016. júl. 9. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!