Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik programmal lehet a...

Melyik programmal lehet a legegyszerűbben mindenféle különböző formátumú videókból összevagdosni egy egyénit?

Figyelt kérdés
2016. júl. 9. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Erre bármelyik videószerkesztő képes. Én a Sony Vegas-t használom. Vannak ingyenes programok is rá egyébként, meg vannak ügyeskedések, amivel bármi ingyenes O:)
2016. júl. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Hominida ***** válasza:
Az "egyszerű" ez esetben igencsak relatív jelző. Én is a Vegast használom, de eltartott egy ideig, amíg kitapasztaltam a trükkjeit. Rengeteg apróság van, a videóformátum beállításaitól az effektekig. De érdemes végigszöszölni, mert egészen profi dolgokat is meg lehet csinálni.
2016. júl. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tabaki ***** válasza:

Az "egyszerű" ez esetben igencsak relatív jelző. Én a Blendert használom, de eltartott egy ideig, amíg kitapasztaltam a trükkjeit. Rengeteg apróság van, a videóformátum beállításaitól az effektekig. De érdemes végigszöszölni, mert egészen profi dolgokat is meg lehet csinálni.


Szerintem azzal, amelyiknek ismered a kezelését. Tanulni is lehet ám, nemcsak a programozóktól várni a sült galambot.

2016. júl. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Hominida ***** válasza:

:-]


A Blender nem videóvágó, csak többedik funkciójában képes valamennyi videóvágásra is, állítólag. Akkor talán inkább http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__5.. .

2016. júl. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tabaki ***** válasza:

Ebben, sajnos, igazad van... a többedikben, valamennyire és állítólag... az elsődleges funkcióiban tényleg még jobban teljesít. Egy kis próba itt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..

2016. júl. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!