Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a megoldás erre a µTor...

Mi a megoldás erre a µTorrent-es problémára?

Figyelt kérdés
Eddig, amikor mkv fájt töltöttem le, tökéletes volt. De most, amkikor kész van a letöltés, akkor csak egy fájlt tölt le, aminek nem is mutatja a gép a kiterjesztését. Ezt a fájlt valamilyen lejátszóval társítva el lehet indítani, de egyebként meg nem is jelzi, hogy mindig ezzel a programmal nyissa meg a fájlt stb. Valami ötlet, mi lehet ez? Mással is volt ez?

2016. júl. 9. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy már valamiért nincs társítva az a program az mkv fájlokkal ami eddig lejátszotta őket? Vagy nem törölted le? Pl. vlc?

Vagy eddig mivel játszottad le?

2016. júl. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, a fájllal van valami. Ezen kívűl van mkv fájl a gépen és annál tökéletesen mutatja a kiterjesztését és le is játsza. Ennél a "hibás" fájlnál a 'Type of File'-hoz csak annyi van írva hogy 'File' és nincs kiterjesztés.
2016. júl. 9. 23:16
 3/5 A kérdező kommentje:
És az nCore oldalon, ahonnan letöltötten, oda is mkv fájl van írva. Szóval a letöltés vagy nem tudom mi a hibás. És ez a hiba többször is előfordult.
2016. júl. 9. 23:17
 4/5 A kérdező kommentje:
Már megvan a megoldás. Ha a fájl neve után odaírom hogy .mkv, akkor jó lesz. De még mindig nem tudom hogy miért így tölti le.
2016. júl. 10. 08:50
 5/5 anonim válasza:

Használj Deluge-t az nincs teletömve reklámmal, plusz a felület is barátságosabb (elsőre nem biztos, nekem is szokatlan volt, de körülbelül két nap után azt mondtam, hogy soha mást nem fogok használni, és ezt a fogadalmat örömmel tartom még ma is).

Ui.: nem felszólítás, vagy parancs ez, inkább bíztatás, tanács. :DDD

2016. júl. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!