Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win 10 mellé akartam feltenni...

Win 10 mellé akartam feltenni az Ubuntu 16-ot, de a telepítés után nem akar bebootolni, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Feltelepült elvileg rendesen, a grub bootválasztó is megvolt, de amikor ott kiválasztottam az ubuntut, az nem akart bootolni, lefagyott, üres képernyő marad csak.


Próbálkoztam másik linuxxal is, de az meg hibát írt telepítés közben és tönkretette a bootrendszert, egyik sem akart utána bebootolni... A telepítési hibánál azt írja, hogy merevlemez, dvd, vagy meleg környezet okozhatja... ezek közül max a megel állhat fenn, de ezt nem is értem hogyan befojásolhatná, SSD-t használok.



2016. júl. 10. 11:32
 1/1 Tom Benko ***** válasza:
Hibátlan volt a telepítő média? Melyik másik disztrókkal próbálkoztál? Milyen boot volt: MBR vagy EFI? És az Ubi milyet akart?
2016. júl. 12. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!