Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Microsoft office 2007 hova...

Microsoft office 2007 hova menti az automatikus mentéseket?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne mert szakdolgozatomat véleltelnül úgy léptem ki, hogy nem-re nyomtam. De közben be van állítva, hogy 10 percenként mentsen. De mikor megnyitottam nincs mentve...

2016. júl. 11. 14:06
 1/4 Lajos54 ***** válasza:

Általában abba a mappába ment, ahol éppen "áll" Vagyis, ha az asztalról nyitsz meg egy doksit, akkor oda. Ha új doksiról van szó, akkor az alapértelmezett mentés mappájába. Ezt (a helyét) úgy úgy tudod megnézni, hogy a Mentés másként-re kattintasz, és ai helyet felajánl.


A te problémád nem is itt van, hanem ott, hogy ezek az automatikus mentés fájlok csak ideiglenesek (§ jellel kezdődnek), amikor bezárod a szerkesztőprogramot, akkor törlődnek. Csak abban az esetben marad meg, ha szabálytalanul áll le a Word, mégpedig azért, hogy legyen miből visszaállítani.

Szabályos kilépés esetén, ha a feltett kérdésre, hogy mentse-e a változásokat, nemmel válaszolsz, a módosítások nem kerülnek elmentésre, az ideiglenes fájl pedig törlődik.

2016. júl. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2016. júl. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 CspCsj ***** válasza:

Megpróbálhatod a Recuva programmal a dokumentum mappájában létrehozott, majd törölt ideiglenes fájlt visszaállítani, de kevés az esély a sikerre.

[link]

2016. júl. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, de sajna semmi... :(
2016. júl. 11. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!