Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows7 Operációs rendszerhez...

P83 kérdése:

Windows7 Operációs rendszerhez milyen videó szerkesztő programot ajánlotok? A többi lent!

Figyelt kérdés

Volt a gépen Movie Maker program, de egyszer elromlott a gép és eltűnt róla, azóta hiába próbáltam netről letőlteni, nem ment, de a többi program sem nagyon volt használható.


Meg tudjátok mondani honnan tudnám letölteni win7-hez a movie maker videó szerkesztő, vágó programot vagy, ha ez már nem létezik akkor egy ehhez hasonló, egyszerűen kezelhető programot.


Születésnapra szeretnék 5 videót összevágni, zenét alá tenni, feliratozni stb..



2016. júl. 11. 21:25
 1/3 Lajos54 ***** válasza:
2016. júl. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Az mitől lehet, hogy a szerkeszteni kívánt videónak a képét nem látom a képernyőn?


Csak a hang hallatszik.


Ötlet?

2016. júl. 11. 23:56
 3/3 Lajos54 ***** válasza:

Egyrészt némelyik verziónál (pontosan nem tudom, már nagyon régen használtam) volt olyan opció, hogy "Előnézeti kép megjelenítése". Ez irányba kellene körülnézni, nálad nincs-e ilyen.

Másrészt esetleg a videokártyánál nincs minden teljesen rendben ((DirectX például). Itt egy régebbi kérdés, ennek a végén ott a felsorolás, mi kell a használathoz:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__2..

2016. júl. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!