Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » POkémon Go, megint. Miért nem...

POkémon Go, megint. Miért nem tudom megfogni a kis lényeket?

Figyelt kérdés

Android, apkmirror-ról szedtem le, el is indult. De mikor meg kellene fognom a kezdésként megjelenő 3 pokémon közül valamelyiket, nem kínálja fel a játék ezt a lehetőséget, semmilyen gomb nincs a kijelzőn, hiába nyomok rá a pokémonokra is, semmi.


Van valami ötleted?


(A telefont 3 napja vettem, egy Lenovo.)


2016. júl. 12. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet kivárni azt hogy megjelenjen? Mondták hogy pár nap/hét...


1, lehet hogy "hamis" apk-t töltöttél le.

2, Sokan panaszkodnak hogy nem tudnak játszani ott ahol megjelent és erre az egyik megoldás az volt hogy 10-15mph(mérföld per óra) ~16-26km/h (autóban) fölött és ahol még nem jelent meg lekapcsolják, hogy a "legális" játékosok játszhassanak. Ha ezt aktiválták akoor lehet ez a probléma.

3, nincs/nem megfelelő gps jel.


Valamelyik a 3 közül...

2016. júl. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hja nem tudtam hogy a legrosszabb esetben is csak pár hét mire megjelenik. Akkor hagyom a frnacba, majd letöltöm playből.


Köszi a segítséget!

2016. júl. 13. 10:45
 3/5 anonim ***** válasza:
iOS-re mától elérhető! Nézz rá szerintem.
2016. júl. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Androidom van, de ezt írtam is a kérdésben, de köszönöm.
2016. júl. 16. 14:57
 5/5 A kérdező kommentje:
Letöltötték, de ugyanez a hiba még mindig fennáll.
2016. júl. 17. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!