Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem fut a GTA4 maxon?

Miért nem fut a GTA4 maxon?

Figyelt kérdés

Az a problémám hogy teljesen jó gépem van hozzá,még a gta5öt is jobban viszi mint a 4et.


-16gb ddr3 ram 1866mhz

-Gigabyte gtx970 g1 gaming

-amd fx-8350 eight-core


már megpróbáltam a norestrictet,működik is,de akkor sem tudom 100ra rakni a látótávolságot,az autók részletességét. Olyan 50-en élvezhetően fut,de akkor előttem jelennek meg a tárgyak. Valami biztos megoldást szeretnék rá,amit már kipróbáltatok,a segítséget köszönöm.



2016. júl. 12. 14:48
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
kicsit javítok,100ra tudok rakni mindent,de akkor akadozik,olyan 30-40fps körül lesz
2016. júl. 12. 14:50
 2/15 anonim válasza:

Mert egy nagyon ótvarul optimalizált játék, szinte nincs gép ami kimaxolja. A látótávolságot egyébként teljesen felesleges 100-ra rakni, én 60 körül tartottam, és nekem az úgy jó is volt.


Patchelted? 1.0.4.0-ás a legjobb patch, nem az 1.0.7.0. Ha steames az szívás, mert akkor downgradelni kéne, az meg nem egyszerű, de egyébként lehetséges, nekem anno sikerült de már nem emlékszem hogyan.


A -norestrictions commandot gondolom egy commandline.txt fájlba raktad, azt meg a játék root mappájába (ahol a gtaiv.exe fájl van) és nem (csak) a parancsikon tulajdonságaiba. Ha nem akkor hajrá.


Nekem egy i3-2100, 8GB ram, gtx 460 gépen futott így: https://www.youtube.com/watch?v=u2GrWXDPv8c (én készítettem a videót)


Neked ennél jobban kell futnia, 'kicsit' erősebb a géped. Driverek megvannak?

2016. júl. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
14%
a gta 4 nem csupán az gagyi port optimalizácioról híres ha nem a gagyi játék élményről is aminek köze nincs a gta -hoz csupán ezért veszik úgy az igazi gta fanok mint ha meg sem született volna ez a játék.
2016. júl. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

megcsináltam a commandline-ot


-norestriction

-nomemrestrict

-novblank

-percentvidmem "100"


mindent 60-ra rakva nekem is teljesen jó,de az a baj akkor látom hogy előttem rakja le az objecteket,valami megoldást szeretnék hogy 100on tudjon menni,elvégre ez lenne a célja a gépemnek hogy ilyen gondjaim ne legyenek hogy akadozik. Elvégre régi játék,és akkor hogy írták ehhez a gépigényt?

2016. júl. 12. 16:27
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

"elvégre ez lenne a célja a gépemnek hogy ilyen gondjaim ne legyenek hogy akadozik. Elvégre régi játék,és akkor hogy írták ehhez a gépigényt?"


elvégre meg kellene venni eredetiben ha picivel jobb teljesítményt szeretnél kapni nem sírni hogy ingyen le töltött tört játékkal mért nem megy maxon.. várpistike drága !


gtx 970 -re telik de játékra nem ???

rossz port rosszul optimalizált ennyi ! Amúgy még a baj hogy egy gagyi fx 8350 procid van mikor a gta 4 intelre van optimalizálva ahogy a játékok nagy része !

2016. júl. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Figyelj ide,nem süllyedek le a szintedre,csak annyit mondok hogy nem írtam sehol hogy letöltöttem,steamen van meg,egyébként meg ment a piros kéz,és 43%os hasznos válaszaiddal nem sok jót remélek,és meg kérnélek a civilizálatlanságodat ne itt mutasd meg,köszönöm
2016. júl. 12. 16:59
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
okés . most már eltolhatod a biciklit takony poc!
2016. júl. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
kommentelj még,annyi piros kezet kapsz :D
2016. júl. 12. 18:28
 9/15 anonim ***** válasza:
65%

Akkor ott valami nem kerek, Sandy i7 és GTX480-on ment csutkán. A te géped procija kb ennek az i7-nek a szintjén van, VGAban meg kb. 2x erősebb. Szóval simán mennie kellene csutkán.



Azt meg ne mondja már senki, hogy sztorira szar lett a GTA4, a GTA5 ezerszer laposabb lett nála, inkább azon rágódnátok el.

2016. júl. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
aha , mesélj még kérlek ..
2016. júl. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!