Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minden játékból, programból...

Minden játékból, programból kilép egy idő után, miért van ez?

Figyelt kérdés
Windows 7-et használok, és mostanában olyan dolog történik mindig, hogy random ha firefoxozok, vagy chromozok, akkor kilép teljesen belőlle. De ez játékokkal is így van. Mi okozhatja?

2016. júl. 12. 15:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezt bármi okozhatja,szerintem Speccy-vel nézd meg a hőfokot illetve feladatkezelővel a CPU használatot,játék alatt MSI Afterburnel-el.
2016. júl. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, van egy furcsa dolog itt a hőfokoknál. az hogy a processzor 20-25 fok körüli alap járaton. Max terhelésen, 38-40 fok körüli. Ez a processzor 2 magos. Van rajta egy basz*t nagy ventillátor, na meg borda, ami hűti. Normális hogy ilyen kevés a hőfokja? Nekem a másik 2 magos gépen, 40-45 alapjáraton. Max terhelésen meg 55-60.
2016. júl. 12. 15:24
 3/12 anonim ***** válasza:
Mióta csinálja ezt?
2016. júl. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az nem baj ha hűvös,a lényeg hogy ne melegedjen túl.A driver-ek fent vannak?Esetleg rakd újra a Chipset driver-t.
2016. júl. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nemrég lett rá rakva a windows 7 utána kezdte el csinálni.

De nem egyből hanem rá 1-2 napra. Programokból nem lép ki, csak firefox,és chrome-ból lépett ki elsőnek, de ma ki lépett az egyik játékból is. Lehet hogy vírus, majd tolok egy vírus írtást. De nem tudom igazából, hogy mi lehet...

2016. júl. 12. 15:31
 6/12 A kérdező kommentje:
Most hogy így mondod, amikor fel akartam rakni a chipset driverét, windows telepítés után, el indítottam, és nem csinált semmit. Le nem fagyott, csak mentek tovább a kis pontok, mintha csinálná, de meg akadt 1 fájnál. Azt ki nyomtam, lehet az lenne a hiba?
2016. júl. 12. 15:32
 7/12 anonim ***** válasza:
Akár az is lehet,próbáld meg még 1-szer.A többi az fent van?
2016. júl. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igazából mindent fel ismert a windows. A hangot is, és az alaplapi videó kártyát is, mert azt használom. Gma 3100 a videókártya, próbáltam hozzá drivert rakni, de ahoz valami hibát ír ki, hogy nincs is olyan a gépbe, pedig pontosan megnéztem. Chipsetet meg próbáltam, de ugyan úgy nem csinál semmit.
2016. júl. 12. 15:50
 9/12 Hominida ***** válasza:
Az igaz, hogy nem baj, ha a processzor hűvös, de ha a szoba 25-28 fokos, akkor a szobalevegővel semmilyen ventilátor nem fogja a bordázatot 20 fokra hűteni. Lehet, hogy a hőmérő hazudik.
2016. júl. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de 20-25 fokos a szoba. És max terhelésen is 39 fokos a proci, alapjáraton meg 20-25.
2016. júl. 14. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!