Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi történt a Skype-val?

Mi történt a Skype-val?

Figyelt kérdés

Eddig tökéletesen működött minden. Ma viszont akartam egy képet küldeni egy ismerősömnek, de nem sikerült. A képet sem küldte be és az utána írt üzenetek végén is csak a kék karika volt. Megpróbáltam ráírni másik ismerősre, neki se küldte el az üzenetet. Próbáltam felhívni, nem engedte. Aztán mindenkit offline-ba rakott, még az Echo/sound testet is.. Se írni nem tudtam, se hívni.

Van egy konferenciánk a haverokkal. Az teljesen eltűnt, ha hívtak nekem egyáltalán nem is jelzett, nekik is csak egy pillanatra bevillantam, és lerakta magától.

Ismerősnek volt ilyen problémája, és neki az hangbeállításokban sikerült megcsinálni. Elmondta hogy kell de nekem nem vált be.

Ha megnyitom az eszközkezelőt az AMD High Definition audio device, 52-es hibakódot ír, nem érvényes a digitális aláírás. Megpróbáltam frissíteni, nem sikerült. Ezután eltávolítottam, úgy sem volt jó. Rendszer visszaállítással visszamentem a frissítés előtti időre. Catalyst control centert is újra telepítettem, nem használt. (azt nem tudom hogy ez a hibakód fennállt e akkor is amikor még működött minden). Újratelepítettem Skypeot, a végére megcsináltam azt is hogy az appdatából kitöröltem a Skype mappát.

Most sikerült úgy megcsinálni, hogy egyesével tudjak beszélni az emberekkel, de csoportos beszélgetést, konferenciát egyáltalán nem enged. Csak behozza az ablakot de minden úgy marad. Illetve a kapcsolataim nagy része is eltűnt, valamint van akit még most sem jelez online pedig fent vannak.


Mi lehet gond és a megoldás? Letiltott eszköz nincs, illesztőprogramok frissek.



2016. júl. 15. 00:20
 1/1 A kérdező kommentje:
Telefonon viszont minden működik tökéletesen
2016. júl. 15. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!