Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 újratelepítés...

Windows 10 újratelepítés utáni programok/driverek?

Figyelt kérdés

Újratelepítettem a Windows 10-et a gépemen.

Mik azok a programok/driverek,amiket mindenképpen le kell töltenem?Sok mindent megcsinált maga a gép (wifi van,hang van) A touchpad mozog,de viszont rákattintani nem tudok semmire.Office-t honnan tudom beszerezni?Illetve a szükséges drivereket honnan tudom letölteni?

Válaszokat előre is köszönöm!



2016. júl. 15. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Elvileg a drivereket felrakja ő, ha akarod, ha nem. Programokból amit használni szoktál, nyilván semmi se kötelező. Gondolom, nem ez az első találkozásod számítógéppel.
2016. júl. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem,de újratelepítést még nem csináltam.Elsősorban a driverekre voltam kíváncsi.Főleg a videókártyára.
2016. júl. 15. 20:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Driverekből a chipset, és a vga ami érdekesebb. A gyártód honlapján, ha találsz, akkor azt érdemes felrakni. Office fizetős. Vagy ingyenes alternatívát teszel fel (LibreOffice pl.), vagy beszerzed a microsoftét.
2016. júl. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Hominida ***** válasza:
Az alaplapi chipset és a videókártya drivereit mindenképpen a gyártóktól szedd össze, a Windows alapdriverei csak elsősegélynek jók.
2016. júl. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ehez annyira nem értek,chipset hol találok?
2016. júl. 16. 00:04
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyébként működik minden.Hang van,videót tudok nézni,játékok is futnak.
2016. júl. 16. 00:07
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha notebookod van, akkor annak a honlapján találod a drivereket. Ha desktopod van, akkor az alaplapod gyártójánál ue.

[link]

Ha most jól fut minden, ki is hagyhatod. :)

2016. júl. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Hominida ***** válasza:
:-) Chips itt kapható: [link] .
2016. júl. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Tejinashi ***** válasza:
Telepítsd föl az IoBIT Driver Booster nevű programját, indítsd el és ő megtalálja és telepíti neked az összes drivert, amire a gépednek szüksége van, illetve a régieket frissíti. Vigyázz!!! Amikor telepíted, akkor az Advenced SystemCare telepítésénél a pipát vedd ki, mert különben nagyon lelassítja a gépedet, mert fölösleges programokat telepít föl.
2016. júl. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!