Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Frissítettem Windows 10...

Frissítettem Windows 10 Enterprisera, Windows 8 Enterprieseról. Gépem: Intel Core I5-2400, MSI nVidia GTX750 Ti,8GB 1600mhz RAM Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Windows 8-on a GTA V grafikája: Minden High, semmi lagg

Windows 10-en a GTA V grafikája: Minden low, tiszta lagg

Mi lehet a probléma? Az eddig tanácsoltakat mind kipróbáltam de semmi...(újratelepítés, programok stb.)


2016. júl. 16. 03:09
 1/4 A kérdező kommentje:
AZt elfelejtettem, hogy a legfrisebb nVidia Driver alatt is azt csinálja, szóval az sem lehet a baja...
2016. júl. 16. 03:11
 2/4 P.O.C. ***** válasza:

Többször említettük már itt ezen a fórumon, hogy a frissítő telepítés nagyon gáz. Rengeteg bugot rejt magában. Szinte minden második, harmadik géppel probléma lehet felhasználás területtől függően.


Keresztfiam gépe majdnem ilyen konfig (annyi különbséggel, hogy abba 6. gen i3 van abból is a legolcsóbb) még sincs semmi baja a GTA V -nek Windows 10 alatt.

Rakd újra a Windows 10 -et, ezúttal tiszta telepítéssel és megoldódik a problémád.

2016. júl. 16. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezen a kérdésen már ott látszik, hogy kamu, hogy ENTERPRISE! Sokan itt, az oldalon meg a Microsoft oldalán is kiírták, Windows 10-ek kapcsolatos hírekben is írták, hogy csak eredeti Windows 7 Home / Pro / Home Basic / Ultimate vagy 8.1 Home / Pro rendszerről lehet frissíteni Windows 10 Home vagy Pro rendszerre! Persze az is oda volt írva, hogy Enterprise-ról nem lehet frissíteni! Már az is hazugság, hogy 8-ról lehet frissíteni! Nem. 8.1-ről lehet. Használtan eredeti Windows 8.1 Enterprise-t, fel sem ajánlotta a frissítést!
2016. júl. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

# 3/3

„Már az is hazugság, hogy 8-ról lehet frissíteni!"

Tévedsz, nekem win 8 pro-m van, és simán felajánlotta a frissítést, és meg is csináltam. Viszont enterprise-t azt csak enterprise-ra lehet frissíteni.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..

2016. júl. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!