Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen viszonylag egyszerű,...

Spectator kérdése:

Milyen viszonylag egyszerű, MAGYAR, nem harci, Repülő (-gép) szimulátorokat ajánlanátok Win10 PC-re?

Figyelt kérdés
Már januárban feltettem a kérdést, sok készséges válasz érkezett, mindenkinek sok köszi a segítségért! Mindenki a FlightGear-ra esküdött. No, azóta szórakozom vele, hogy életre keltsem. Én (jelképesen) egy kedves kis sportkocsit szerettem volna, és kaptam egy 24-kerekű óriási kamiont. Azóta se boldogulok vele (100 gép, 350 reptér stb. Na ne..) Még egy profi szoftveres se tudta elindítani. (A Google szimulátorát meg felejtsük el. Magasság-, sebesség-mérőt és műhorizontot szeretnék látni, nem képernyőre rajzolt zöld szimbólumokat).

2016. júl. 16. 16:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!