Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Érdemes megvennem wowt?

Érdemes megvennem wowt?

Figyelt kérdés

Erdeklodnek szerintetek erdemes lenne e megvennem a wowt? Tetszik nagyon az uj kieg Legion es gondolkozok, hogy meg vegyem e. Nem tudtok valami ossze foglalo leirast, ha meg is veszem hogy kezdjem stb.? Mivel en csak a magyar taurin jatszottam eddig ami az eredetitol joval le van maradva.

Ja es az igaz, hogy ingyen fel tudok huzni 20as szintig kasztokat, mert akkor gondolom utana erdemes megvenni.


2016. júl. 17. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha tetszik a játék és tudod fizetni a havidíját, akkor érdemes megvenni.

Én fél évig toltam, csak a garrison miatt meguntam, mert nem lehetett találkozni senkivel.


20-as szintig valóban ingyenes elég sok korlátozással, pl nem lehet levelet küldeni/olvasni, tradelni, guildbe lépni, stb...


Azt ajánlom, hogy vedd meg a battlebox-ot kb. 3000 Forintért, ugye ez most már tartalmazza a wowot egészen a wod-ig. A legion miatt már a wod is benne van.

Ehhez jár 1 hónap játék idő is.

Ez bőven elég, hogy megítéld, hogy akarod-e vagy sem, és ha mégse akarod, akkor is csak 3e forintot fizettél.


Ha már több karit is felhúztál, akkor van lehetőséged játék pénzből is fizetni a havidíjat, de elég drága, és az szerintem nem játék, ha azért játszik az ember, hogy fizesse a játékot játék pénzből :D

2016. júl. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vétel:

Battle chest (Tartalmaz 30 napot) + Legion + játékidő ha 30 napnál tovább akarsz játszani


Lineáris a fejlődés így a questelés könnyű. A játék lassan tanítani fog, mindent amit tudnod kell.

Legion mellé jár egy 100-as boost, tehát első karakteredet nem kell nagyon húzni.

Ha van barátod aki játszik kérj tőle RaF-ot mert mindketten bónuszokat kaptok, ha megveszed és befizetsz. De itt is kérhetsz szerintem, ha nincs eredetin ismerősöd...

2016. júl. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!