Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Feltöltöttem az ESET SMART...

Feltöltöttem az ESET SMART Security programot, de a régi AVAST4-t nem törültem ki teljesen. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mondják, hogy van hozzá program, persze aki járatos ezekben, annak egyértelmű, csakhogy én laikus vagyok. Hol keressem, milyen néven és hogyan fogjak hozzá? (Töröljem az ESET-t, majd az AVAST4-t, vagy mi a fenét csináljak?)
2010. ápr. 16. 08:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Szoftverbázis.hu-ról töltsd le a Revo Uninstaller /ingyenes/ programot.

Magyar nyelven is megy. Azzal teljesen kitakaríthatod az AVAST4-t. Nagyon jó progi, érdemes megtartani.

2010. ápr. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Így jártál, fagyni fog a géped, a kettő egymást is blokkolja. Takarítsd le az Avastot, de teljesen.
2010. ápr. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ESET-et takarísd le,azzal sz*rt érsz.. (:
2010. ápr. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nyenyenye ízlések és pofonok Kinek a Nod kinek a AVG
2010. ápr. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok! :) hehe.....ne röhögjetek. Az elsőnek köszönöm, annyira örültem, hogy sikerül, de még mindig itt van :(! Nem értem miért. Azt se tudom hol találjam, mert a programok között nincs. A tálcán egy kis piros kör jelzi az ikonon, hogy valami nincs jól.....gondolom. Ha rákattintok, egy figyelmeztetés jelenik meg: Az AAVM alrendszer RPC hibát észlelt. Majd alatta, hogy : A műveletet nem lehetett befejezni.

Kösz, a segítséget.

2010. ápr. 16. 13:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha még nem lenne jó, akkor töltsd le az avast! telepítőfájlját majd azt telepítsd.Ha feltelepült, érdemes addig letörölni az Eset-et majd újraindítani a gépet.Újraindítás után töröld az avast!-ot a Revo Uninstaller-rel és telepítsd fel az ESET-et.Bár ha rám hallgatsz, maradj az avast! 5.0-nál és telepíts mellé egy Spyware Terminator-t.
2010. ápr. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy segítesz. De hadd panaszkodjam:)! Megpróbáltam újratelepíteni az avast4, de mindig az 5-t akarja és ilyenkor arra kér, hogy előbb töröljem a 4-t. Az meg nem megy:/ Mindenesetre megpróbálom még egyszer úgy, ahogy leírtad. Mivel új net szolgáltatónk van, hozzáadták az ESS-t és ezért gondoltam, ha már fizetni fogk érte, hát legyen. de még átgondolom.:) Majd írok, hogy mi van:)
2010. ápr. 17. 10:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Vagy van más tippem is, ezeket leírom: Ezt töltsd le [link] Majd keresd ki az avast!-ot.Ha megvan iktasd ki benne, katt rá 2.-szer majdegy OK.Ha nincs ott, akkor próbáld megkeresni az avast! gyökérmappáját ott ahova telepítetted.Ha lenne maradványa töröld ki Revo Uninstaller -rel a Végleges törlés opciónál.
2010. ápr. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!